Zakupy w sieci

Mimoza
Posty: 58
Rejestracja: pn maja 11, 2020 3:00 pm

Re: Zakupy w sieci

Post autor: Mimoza »

Akurat teraz jest to dla mnie wygodne, ale pewnie i dla każdego. W dobie pandemii bezpieczniej jest robić zakupy przez internet. Jeszcze mam trochę czasu do urodzin małego siostrzeńca i przy okazji szukam coś dla niego odpowiedniego. Siostra mówiła, że malec rwie się do czytania ksiażek chociaż ni w ząb jeszcze nie potrafi :) Są takie super serie książeczek „Kocham czytać” juniora/pl/kocham-czytac-ksiazki-c-56.html i chyba właśnie z tej serii coś dla niego zamówię.

sunshine
Posty: 82
Rejestracja: śr cze 17, 2020 5:56 pm

Re: Zakupy w sieci

Post autor: sunshine »

W internecie jest wszystko czego tak naprawdę potrzebujemy często w dość korzystnych cenach. Ja już dawno przerzuciłam się na zakupy w internecie i nie chodzi tylko o ubrania. Ostatnio koleżanka urządzała ogród i wszystko kupiła na jednej stronie - euroogrod/com/pl . Ja przeglądałam ofertę i jestem mile zaskoczona. Z pewnością będę częstym gościem tej strony :)

Dżej89
Posty: 152
Rejestracja: śr cze 24, 2020 4:13 pm

Re: Zakupy w sieci

Post autor: Dżej89 »

Ja też lubię robić zakupy w internecie. Zawsze można znaleźć coś oryginalnego i nawet w lepszej cenie. Przykładowo teraz znalazłam na jednej stronie meble ogrodowe ręcznie robione, które naprawdę robią wrażenie. Cechuje wysoka jakości i niesamowita estetyka, dbałość o każdy detal.

milka
Posty: 256
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:44 pm

Re: Zakupy w sieci

Post autor: milka »

Kupujecie ubrania przez internet? Ja ostatnio coraz częściej. Dzisiaj trafiłam na ten sklep fashionpolska/pl/ i coś czuję, że zrobię większe zakupy w październiku. Musialabym wyposażyć swoją garderobę na jesień, bo nie mam zbyt wielu ubrań. A wy jak często wymieniacie garderobę?

Semi
Posty: 85
Rejestracja: śr mar 27, 2019 9:02 pm

Re: Zakupy w sieci

Post autor: Semi »

Macie jakieś opinie na temat tego sklepu https://www.butomaniak.pl/firm-pol-1495 ... lomon.html ? Pytam, bo z tego co widzę to mają świetne ceny i chyba skorzystam z ich atrakcyjnej oferty. Chciałbym jednak potwierdzić wszystkie pozytywne opinie na ich temat, które można zobaczyć w Internecie. Możecie mi coś powiedzieć na ich temat?

Willa
Posty: 323
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 9:49 am

Re: Zakupy w sieci

Post autor: Willa »

Ja bardzo chętnie robię zakupy w sieci. Wydaje mi się, że w sklepach on-line zawsze jest większy wybór i atrakcyjniejsze ceny. Ostatnio na przykład udało mi się zamówić fajne ozdoby choinkowe na święta w sklepie internetowym Happenings/pl. Polecam i Wam się tam rozejrzeć przed Bożym Narodzeniem.

Elżbieta
Posty: 264
Rejestracja: wt wrz 22, 2020 7:14 pm

Re: Zakupy w sieci

Post autor: Elżbieta »

Ja szukam w sieci dobrego laptopa, dobrej marki i lekkiego. Trafiłam na taką ofertę tu itnes/pl/laptopy-lenovo-thinkbook-14-iil/laptop-lenovo-thinkbook-14-iil-20sl00lbpb-i5-1035g1-14-full-hd-ips-ram-16gb-ssd-512gb-szary-windows-10-home-3-lata-on-site.html To laptop z serii laptopów biznesowych - cenionej marki Lenovo. Laptop na który jest gwarancja na 3 lata. To chyba dobra propozycja.

bobii
Posty: 423
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:19 pm

Re: Zakupy w sieci

Post autor: bobii »

Elżbieta, jak chcesz kupowac nowy komputer to polecam szukać sprzętu używanego, ja na przykład na stronie laurem/pl/pol_m_Komputery-135.html mam zamiar zamówić poleasingowyego PC z parametrami których nie powstydziłby się laptop zjeżdzający dopiero z taśmy montażowej. Ceny są tutaj niższe ze względu na odbyty leasing ale również posiadają gwarancję.

Dżej89
Posty: 152
Rejestracja: śr cze 24, 2020 4:13 pm

Re: Zakupy w sieci

Post autor: Dżej89 »

Zakupy w sieci są bardzo wygodne... Nawet nie wiecie ile wspaniałych rzeczy już tutaj kupiłam. A teraz mam w planach, co? Zakupić meble antyczne... Tak.. Od zawszę marzę o takich meblach i w końcu znalazłam coś idealnego dla siebie na stronie pokato/pl

urszula
Posty: 372
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:39 am

Re: Zakupy w sieci

Post autor: urszula »

Szukając w internecie propozycji na prezenty świąteczne trafiłam tu iokulary/pl/ W tym sklepie jest bardzo duży wybór markowych okularów dla dorosłych i dzieci. Po zastanowieniu wybrałam dla meża okulary przeciwsłoneczne - myślę że eleganckie i modne okulary znanej marki to będzie trafiony prezent. Zobaczcie inne propozycje, ta oferta jest bardzo bogata.

ODPOWIEDZ