lekarz

Magnetica
Posty: 166
Rejestracja: pn mar 30, 2020 6:50 pm

lekarz

Post autor: Magnetica »

Na chwile obecną wizyty u lekarza sa nieco utrudnione. Sama teraz jak chce dostać się do lekarza to wolę skorzystać z porad lekarza online zdalnaprzychodnia/pl/lekarz-online/ , bo to dużo bezpieczniejsze.

shen
Posty: 67
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:21 am

Re: lekarz

Post autor: shen »

Pewnie, ze jak nie ma wyjścia to taka pomoc zdalna jest na wagę złota ale jednak uważam, ze nic nie zastąpi takiego bezpośredniego kontaktu lekarza z pacjentem :) w mojej przychodni gdzie leczę się od dawna ( MediVita w Warszawie) takie tradycyjne wizyty są możliwe na szczęście, choć pamiętam, ze w czasach izolacji społecznej zdarzyło mi się korzystać z teleporady.

kamilka45
Posty: 17
Rejestracja: pt paź 30, 2020 2:52 pm

Re: lekarz

Post autor: kamilka45 »

Ja ostatnio dobrych lekarzy znalazłam w nowoczesnej przychodni na cmp.med/pl/cmp-ursynow/urolog/ , gdzie mają sporo ciekawych propozycji w dobrej cenie i z dobrymi pomocnymi poradami jak pomóż sobie w szybki sposób, bo czasem nie jest to łatwe.

chuchu
Posty: 66
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:19 am

Re: lekarz

Post autor: chuchu »

:)
Ostatnio zmieniony pt mar 26, 2021 2:52 pm przez chuchu, łącznie zmieniany 1 raz.

rooms
Posty: 98
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:54 pm

Re: lekarz

Post autor: rooms »

A ja uważam, że zawsze były problemy z odstaniem się do lekarza specjalisty tylko aż tak bardzo nie skupialiśmy się na tym. A że teraz mamy więcej czasu to i bardziej zwracamy na to uwagę. Tak czy inaczej ja aktualnie poszukuję dobrego urolog . Z tego co się już orientowałam to nie jest takie łatwe znalezienie dobrego urologa. Może Wy macie namiary na jakiegoś sprawdzonego urologa.

krasna
Posty: 172
Rejestracja: czw cze 25, 2020 9:23 am

Re: lekarz

Post autor: krasna »

Nie ze wszystkim trzeba od razu biegać do lekarza. Czasem wystarczy zajrzeć do internetu, poczytać trochę o leczeniu i zdrowiu. Na przykład o kwestiach takich jak oczyszczanie wątroby: od-natury/pl/oczyszczanie-w%C4%85troby-metod%C4%85-dr-huldy-clark . Zachęcam do lektury, moim zdaniem to przydatne informacje.

rooms
Posty: 98
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:54 pm

Re: lekarz

Post autor: rooms »

Niestety takie wizyty lekarskie teraz są bardzo utrudnione. Lecz bywa niekiedy, że niezbędną okazać się może, że niezbędne będzie wykonanie badań. I tak moja znajoma poszła do tej przychodni neomedica/pl/oferta/badania-specjalistyczne/badania-usg/usg-jamy-brzusznej/ w której to mają najlepszej jakości sprzęt. Także może i ja sama zapiszę się tam na wizytę, bo jednak dobrze jest raz na jakiś czas wykonać chociażby badanie USG jamy brzusznej.

shen
Posty: 67
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:21 am

Re: lekarz

Post autor: shen »

A czy ktoś z Was zmaga się ze schorzeniami żył ? Jeśli tak to warto podjąć skuteczne leczenie w jednej z najlepszych placówek - Klinice Flebologii klinikaflebologii/pl/Zakres-uslug/Pracownia-naczyniowa. Doświadczeni lekarze, skuteczne metody leczenia, nowoczesny sprzęt diagnostyczny. Można też skorzystać z konsultacji online.

chuchu
Posty: 66
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:19 am

Re: lekarz

Post autor: chuchu »

Jeśli macie problem z tarczycą i szukacie namiaru na dobrego endokrynologa to warto zapisać się na wizytę do poradni w GYNCENTRUM gyncentrum/pl/poradnia-endokrynologiczna. Nowoczesny sprzęt, szybkie terminy i wysokiej klasy specjaliści. Na miejscu można wykonać wszystkie niezbędne badania diagnostyczne takie jak np USG.

pikas
Posty: 631
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:48 pm

Re: lekarz

Post autor: pikas »

No wiecie co ja lekarza dermatologa teraz na szybko szukam bo mam jakieś zmiany na skórze i musi mi to zbadać. Prywatnie chyba pójdę, słyszałam że tutaj cmp.med/pl/cmp-chmielna/dermatolog-warszawa-chmielna/ warto się udać. Moja kuzynka tam chodziła i ją wyleczył dość szybko.

ODPOWIEDZ