Projektowanie ogrodu

Awatar użytkownika
tymcio
Posty: 469
Rejestracja: czw mar 28, 2019 8:02 pm

Projektowanie ogrodu

Post autor: tymcio »

Czy ktoś z was ma w planach stworzenie własnego ogrodu? Potrzebujecie kogoś profesjonalnego, kto go zaprojektuje? W takim razie koniecznie skorzystajcie z usług tej firmy http://gardenwizja.pl/kontakt/ . Według mnie są to najlepsi profesjonaliści w tej branży. Sam korzystałem z ich usług i nie zawiodłem się. Gorąco polecam!
przypadek rządzi światem, a przypadkiem ludzie

OlaNowak3
Posty: 190
Rejestracja: pn lut 01, 2021 2:02 pm

Re: Projektowanie ogrodu

Post autor: OlaNowak3 »

A jeżeli ktoś zastanawia się jak zaaranżować swój taras to polecam firmę fabrykatarasow/pl/, która robi piękne deski kompozytowe. Można wejść na ich stronę i zerknąć na realizacje :) Uważam, że wszystkie tarasy stworzone przez nich są cudne ;)

tomira
Posty: 96
Rejestracja: czw paź 01, 2020 9:56 am

Re: Projektowanie ogrodu

Post autor: tomira »

Nie każdy chce czy też potrafi zaprojektować ogród na własną rękę. Dlatego czasem lepiej to zadanie zlecić profesjonalistom. To na przykład firma Trawarica: trawarica/pl/ . Firma ta działa na terenie Dolnego Śląska. Warto zapoznać się bliżej z ich ofertą.

urszula
Posty: 372
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:39 am

Re: Projektowanie ogrodu

Post autor: urszula »

Mi na ogrodzie brakuje altany, myśleliśmy nawet o budowie. Ale mąż trafił na taką ofertę tu ecomobilehome/pl/domki-mobilne/na-miare/ Domki projektowane wg życzeń klienta. Klient min może wybrać dowolny układ pomieszczeń, wyposażenie kuchni oraz łazienki. Musze przyznać że ta oferta bardzo mi się spodobała. Może i was zainteresuje.

pikas
Posty: 631
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:48 pm

Re: Projektowanie ogrodu

Post autor: pikas »

Jak projektujecie ogród to jakie dodatki w nim chcecie mieć? Gdzie je zamawiacie? BO ja tutaj gardenspace/pl/lampa-ogrodowa-wiszaca znalazłem fajne wiszące lampy, chyba je zamówię bo mi do mebli będą fajnie pasowały z tego co widziałem.

OlaNowak3
Posty: 190
Rejestracja: pn lut 01, 2021 2:02 pm

Re: Projektowanie ogrodu

Post autor: OlaNowak3 »

Tworząc swój ogród szczególną uwagę poświęciłam miejscu do relaksu :) Znajduje się tam dużo kwiatów, oczko wodne i oczywiście miejsce na grilla. Zawsze marzyla mi się wędzarnia ale niestety na nią nie wystarczyło miejsca :( Zakupiłam za to grilla gazowego z możliwością wędzenia i jestem pozytywnie zaskoczona smakiem przyrządzonych potraw ;) Dzięki stronie koler/pl/jak-wedzic-na-grillu-gazowym/ nauczyłam się jak wędzić mięso, żeby smakowało idealnie :) Taki grill to super sprawa :) Każdemu polecam :)

ODPOWIEDZ