Panele fotowoltaiczne

Semi

Panele fotowoltaiczne

Post autor: Semi »

Hej, tak jak w temacie. Wiecie może u kogo uda mi się kupić w dobrej cenie panele fotowoltaiczne? Zależy mi również na profesjonalnym montażu tych urządzeń. Macie jakieś propozycje? Dużo dobrego czytałem w internecie na temat tej firmy https://wasta.com.pl/panele-fotowoltaniczne.html . Wiecie coś na jej temat? Jest ona warta zaufania?

viola23

Re: Panele fotowoltaiczne

Post autor: viola23 »

Panele słoneczne są drogie, ale są alternatywy dla fotowoltaiki, np. słyszałam, że firma respect energy skupuje energię, pochodzącą z odnawialnych źródeł energii, a później sprzedaje ją przedsiębiorcom, małym firmom i też prywatnym osobom. W ten sposób można korzystać z ekologicznych rozwiązań, ale bez ponoszenia dodatkowych opłat, np. za instalację paneli słonecznych, które, jak wspomniałam, są całkiem drogie. Uważam, że to przyszłość energetyki. Ta firma już działa w wielu krajach Europy, w Polsce także od niedawna.

cop20

Post autor: cop20 »

Panele fotowoltaiczne to z tego, co pamiętam, nie taka nowość już. Znana mi firma ABC SUN ENERGY GRUPA zdążyła zostać liderem w branży i przeprowadzić dziesiątki, jeśli nie setki udanych montaży. U nich możecie zamówić równocześnie fotowoltaikę z przyłączem do instalacji elektrycznej, jak i bez. Powiem wam szczerze, że to przyłącze jest lepsze, bo możemy nawet sprzedawać prąd na zewnątrz.

AlanHenryk110

Post autor: AlanHenryk110 »

Przed instalacją paneli fotowoltaicznych warto przeprowadzić szczegółowy audyt energetyczny, który pozwoli na sprawdzenie dokładnego zużycia energii w budynku. Polecam efektywniej/pl/audyt-energetyczny/, którzy przeprowadzają szczegółowy audyt, a także pomagają pozyskać dofinansowanie na instalację paneli.

Moniuszka

Post autor: Moniuszka »

Spotykam już coraz więcej instalacji fotowoltaicznych w swojej okolicy. I co ciekawe bardzo dużo przedsiębiorstw przechodzi na takie źródło energii. To pewnie wynik podwyżek cen prądu. Ale dotacje można dostać nie tylko na panele, ale też na same rosnące koszty energii. Znalazłam taką informację tutaj kpmgspot/pl/produkt/dofinansowanie-rosnacych-kosztow-energii/ . Ciekawa jestem ilu właścicieli firm dostało dofinansowanie? Ktoś ma jakieś dane na ten temat?

kamolia

Post autor: kamolia »

Coraz więcej rodzin decyduję się na założenie paneli fotowoltaicznych. Może ze względu na podwyżki za prąd i coraz więcej płacili w energetyce. A po za tym dbamy o środowisko zakładając panele. Solar Distribution Polska firma ta zajmuję się całym tematem fotowoltaiki. Można zadzwonić i dowiedzieć się więcej na ten temat.

ODPOWIEDZ