Ekologia

Marzena21
Posty: 26
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 3:00 pm

Ekologia

Post autor: Marzena21 »

Jak chciałbyś się dowiedzieć na ten temat więcej to radzę zajrzeć sobie na blog - cbrne-security/pl/ . W mojej ocenie w tym miejscu odszukasz najbardziej potrzebne informacje odnośnie owego wątku. Według mnie źródło solidnej wiedzy.

Mula22
Posty: 3
Rejestracja: pt sty 22, 2021 10:18 pm

Re: Ekologia

Post autor: Mula22 »

Ekologia jest bardzo ważnym tematem dla naszego pokolenia i powinna stać się że tak powiem popularniejsza. Nie dlatego że jestem modna tylko dlatego że jest ważna. W czasach gdzie mamy multum samochodów lub gdy ludzie palą w piecach byle czy powinniśmy zastanowić się jakie mamy tego konsekwencje.Somg zabija więc zacznijmy z nim walczyć. smogowicze/pl/

poli6
Posty: 75
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:49 pm

Re: Ekologia

Post autor: poli6 »

A oddajecie butelki zwrotne? Warto wybierać produktu, które są w takich opakowaniach, bo nie tylko można dzięki temu sporo zaoszczędzić, ale również zadbać o środowisko. Tutaj esbud/pl/butelki-zwrotne-co-warto-o-nich-wiedziec/ warto sobie zerknąć. Jest tam wiele ciekawych i przede wszystkim praktycznych informacji na ten temat. Myślę, że warto przeczytać ten artykuł.

bobii
Posty: 424
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:19 pm

Re: Ekologia

Post autor: bobii »

Ekologia stałą się ważna w naszym życiu i w związku z tym warto zapoznać się z ofertą firmy ekomeritum/pl/kontakt/ która pomaga rozwiązać sprawy związane z ochroną środowiska. Pomogą wykonać pomiary i badania oraz audyty. Mogą reprezentować stronę w czasie postępowania i na pewno ich usługi przyspieszą wydanie pozytywnej decyzji.

Willa
Posty: 323
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 9:49 am

Re: Ekologia

Post autor: Willa »

A skoro już mowa o ekologii, to czy wiecie o tym, że w 2022 roku można otrzymać dofinansowanie na wymianę pieca w domu na bardziej ekologiczny? Jak wiadomo stare, dymiące piece nie są dobre dla środowiska. Na stronie internetowej domowniczy/pl/dofinansowanie-do-wymiany-pieca-w-2022-roku/ znajdziecie trochę wskazówek w tym temacie :)

urszula
Posty: 372
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:39 am

Re: Ekologia

Post autor: urszula »

Jeżeli chodzi o ekologię to warto o nią dbać jeśli chcemy zostawić po sobie miejsce dla naszych dzieci i kolejnych pokoleń. Zapoznaj się z tym artykułem https://www.2lite.pl/kontrola-emisji-pr ... w-i-pylow/ a dowiesz się co daje kontrola emisji przemysłowych i jak ją wykorzystać w codziennym życiu. Witryna ma także wiele innych ciekawych artykułów wartych przeczytania.

ODPOWIEDZ