Praca po pandemii

Białka
Posty: 27
Rejestracja: pn mar 02, 2020 2:25 am

Praca po pandemii

Post autor: Białka »

Mojego pracodawcy już nie ma, biznes nie przetrzymał pandemii. Na co warto się przekwalifikować?

Mela
Posty: 39
Rejestracja: pn mar 02, 2020 1:34 am

Re: Praca po pandemii

Post autor: Mela »

Moim zdaniem teraz, gdy kończy się pandemia, albo tylko tak się nam wydaje, próbujemy wrócić do normalnego życia, odzyskać sprawność fizyczną, odbudować kontakty, zrzucić nadwagę. Aby to osiągnąć ważne stanie się współpracowanie z trenerem presonalnym. Być może będzie to bardzo poszukiwana profesja. Może więc warto zapisać się na kurs na trenera personalnego organizowany przez Fit Academy w Warszawie https://www.fit-academy.pl/kurs-trener-personalny-warszawa/

bobii
Posty: 67
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:19 pm

Re: Praca po pandemii

Post autor: bobii »

Fajnym rozwiązaniem sa płatności http://przelewy24.pl/rozwiazania-platni ... nosci-z-fb coraz więcej osób widzę że handluje na fb. To chyba dore rozwiązanie tam jest dużo ludzi. Może zacząć próbować handlu w necie właśnie.

lessi
Posty: 78
Rejestracja: czw wrz 17, 2020 10:52 am

Re: Praca po pandemii

Post autor: lessi »

Myślę, że kto chce, to będzie pracował i taka jest prawda.Szczerze mówiąc, to wydaje mi się, że nie ma to jak opieka nad dziećmi praca ta daje dużo satysfakcji, ale i jednocześnie jest sposobem na nauczenie się tego, co najważniejsze - odpowiedzialności. Liczę, że u każdego z was sprawdzi się jakiś rodzaj pracy.

milka
Posty: 69
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:44 pm

Re: Praca po pandemii

Post autor: milka »

Ja z firmą Promedica24 nie muszę o nic się martwić. Załatwiają mi transport, nocleg, wyżywienie i ubezpieczenie. Ja tylko wykonuję swoje obowiazki czyli opiekuję się osobami starszymi. Zarabiam bardzo dobrze i cieszę się, że zdecydowałam sie na pracę w Niemczech. W Polsce nawet połowy nie zarobię tego co tam.

OlaNowak3
Posty: 70
Rejestracja: pn lut 01, 2021 2:02 pm

Re: Praca po pandemii

Post autor: OlaNowak3 »

Czy ktoś z Was zastanawia się nad pracą za granicą? Na https://polandworkforce.com/praca-we-fr ... ci-jezyka/ możecie znaleźć oferty pracy we Francji, niekiedy bez konieczności znajomości języka obcego :) Z pewnością warto zajrzeć i zapoznać się z ofertami.

cintra
Posty: 73
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 4:26 pm

Re: Praca po pandemii

Post autor: cintra »

Faktycznie po pandemii sporo osób straciło zatrudnienie i czeka ich Urząd pracy . Ale z tego co widzę to coraz więcej nowych miejsc pracy się tworzy, więc nie jest tak najgorzej

kasiunia
Posty: 15
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:26 pm

Re: Praca po pandemii

Post autor: kasiunia »

Wszyscy czekamy i liczymy ,że to całe szaleństwo związane z pandemią w końcu się skończy. Liczymy też ,że uda nam się nadrobić stracony czas i możliwości jakie nas ominęły. Czy wasze firmy mają wdrożone strategie personalne? Jeśli na chwilę obecna jesteś pewien ,że nie potrzebujesz takiej strategii - ok ale warto zapoznać się z pojęciem - https://commplace.pl/blog/strategie-per ... o-wdrozyc/, poznać możliwości, jakie dają poszczególne strategie personalne i zacząć układać w głowie, jaką wdrożyć w przyszłości. Zachęcam do lektury bloga.

ODPOWIEDZ