Jazda na snowboardzie

menuet
Posty: 69
Rejestracja: pn maja 11, 2020 3:03 pm

Jazda na snowboardzie

Post autor: menuet »

Myślałam, czy by zacząć jeździć na snowboardzie, bo siostra mi powiedziała, że dobrze sobie radzę na surfingu. To nie jest przecież to samo, chociaż faktycznie jakoś sobie radzę. Podobno gdy ktoś ma doświadczenie w takim pływaniu to bez problemu zacznie jeździć na snowboardzie. Poczytałam sobie trochę na ten temat tutaj poza-domem/pl/narty-czy-snowboard i jestem skłonna spróbować :)

Marian310
Posty: 23
Rejestracja: ndz lis 15, 2020 12:08 am

Re: Jazda na snowboardzie

Post autor: Marian310 »

A kask już macie zakupiony? Jeśli nie, to tutaj krakowsport/pl/pol_m_Sprzet-zimowy_Kaski-154.html można się zaopatrzyć. Mają tam sporo różnych ciekawych propozycji dopasowanych do konkretnych potrzeb oraz możliwości finansowych. Niewątpliwie jest to ważne, aby chronić swoją głowę, bo nigdy nie wiadomo co się wydarzy na stoku.

Awatar użytkownika
Kaczak
Posty: 5
Rejestracja: pt sty 22, 2021 6:02 pm

Re: Jazda na snowboardzie

Post autor: Kaczak »

Warto skorzystać z pomocy instruktora. On Ci z pewnością pomoże.
Drwi z blizn, kto nigdy nie doświadczył rany.

pikas
Posty: 631
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:48 pm

Re: Jazda na snowboardzie

Post autor: pikas »

Ja raczej wybieram jazdę na nartach i powiem szczerze, że rewelacyjnie z takich możliwości się korzysta. Trzeba tylko odpowiednio dobrać sobie sprzęt. Jeśli chcecie, to polecam artykuł zdrowy-styl-zycia/pl/jak-wybrac-buty-narciarskie/ . Pomoże w doborze odpowiednich butów narciarskich.

poli6
Posty: 75
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:49 pm

Re: Jazda na snowboardzie

Post autor: poli6 »

W razie czego tutaj krakowsport/pl/pol_m_Sprzet-zimowy_Kaski_Kaski-Poc-523.html macie ciekawy wybór jeśli chodzi o różnego rodzaju kaski. Wybór jest ogromny. Każdy znajdzie tam coś dla siebie. Uważam, że przede wszystkim należy stawiać na jakość i zadbać o swoje bezpieczeństwo.

OlaNowak3
Posty: 190
Rejestracja: pn lut 01, 2021 2:02 pm

Re: Jazda na snowboardzie

Post autor: OlaNowak3 »

Jeżeli chodzi o odzież narciarską i snowboardową to wolicie kupować w sezonie czy raczej korzystacie z wyprzedaży? Ja do tej pory zawsze kupowałam przed sezonem, ale wtedy ceny są wysokie. Wiem, że jest lato ale znalazłam fajne rękawice w dobrej cenie i postanowiłam je zakupić pepegi.eu/pl/products/rekawice-ziener-luffi-as-37703.html. Jak to wygląda u Was? :)

bobii
Posty: 424
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:19 pm

Re: Jazda na snowboardzie

Post autor: bobii »

Jak jeździsz na snowboardzie to przydadzą się porządne okulary przeciwsłoneczne jak te https://iokulary.pl/product-pol-81799-O ... -6500.html Nie tylko wyglądają obłędnie ale chronią przed słońcem no i kosztują niewiele. Idealne miejsce na takie zakupy.

urszula
Posty: 372
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:39 am

Re: Jazda na snowboardzie

Post autor: urszula »

Jeśli kochasz sporty zimowe i górskie wycieczki to przyda się odpowiedni ubiór jak i obuwie a wszystko to od czołowych producentów masz w Sportowym Butiku. Kupisz tam zarówno kombinezon damski narciarski jak i gogle a jakość będzie na najwyższym poziomie. Na pewno dzięki ich ofercie miło spędzisz czas na górskich zabawach.

ODPOWIEDZ