skup aut osobowych

bartekbo
Posty: 19
Rejestracja: pn lut 01, 2021 2:03 pm

skup aut osobowych

Post autor: bartekbo »

Hej! Polecam skorzystać z usług skupu https://kupiewszystkieauta.pl/skup-aut-osobowych/, jeśli zamierzacie oddać pojazd na sprzedać czy do złomowania. Oczywiście odebrali ode mnie samochód, a wszystkie formalności zostały załatwione na miejscu.

Willa
Posty: 135
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 9:49 am

Re: skup aut osobowych

Post autor: Willa »

A czy ktoś z Was ma do sprzedania jakieś auto po kolizji lub wypadku? Jeśli tak, to polecam Wam skup aut uszkodzonych Toruń https://skup-aut-torun.pl/. Wycena jest tam zawsze szybka i bezproblemowa, więc jestem przekonana, że będziecie zadowoleni ;)

nora59
Posty: 50
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:06 pm

Re: skup aut osobowych

Post autor: nora59 »

Jeśli chodzi o takie skupy to mogę zaproponować ten https://skup.aut.co.pl/skup-aut-slupsk/ ze Słupska. Wiem, że skupują pojazdy w różnym stanie technicznym na terenie całego województwa pomorskiego. Oferują dobre stawki, rzetelną wycenę. Bezpłatnie odbierają auto od klienta i płacą za nie gotówką. Odkupują pojazdy do 3,5 tony, także te bez przeglądu i ubezpieczenia. Warto sprawdzić u nich.

WhoNext
Posty: 9
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 5:52 pm

Re: skup aut osobowych

Post autor: WhoNext »

Jeśli auto jest zepsute lub stare to warto zastanowić się nad sprzedażą go na złom. Ja miałam takie auto, które mimo wielokrotnych napraw nie działało, ciągle pojawiała się ta sama usterka i żaden mechanik nie był w stanie go naprawić. W końcu zdecydowałam się na sprzedaż na auto złom https://autokasacja24.com/auto-zlom-krakow/ . Tu wycenili mi bardzo dobrze auto dlatego zdecydowałam się go sprzedać. Pomogli też załatwić wszystkie formalności związane ze sprzedażą.

pikas
Posty: 62
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:48 pm

Re: skup aut osobowych

Post autor: pikas »

Jak już sprzedasz auto, na pewno będziesz rozglądać się za kolejnym. Nowy samochód to najrozsądniejsze rozwiązanie. Dzięki niemu masz pewność, że kupowane auto jest całkowicie sprawne technicznie. Na stronie: https://volvocarkalisz.volvocars-partne ... /midsommar marka volvo przygotowała obszerną i bardzo korzystną ofertę. Warto się jej przyjrzeć.

ODPOWIEDZ