Serwis samochodowy

Awatar użytkownika
marioneq
Posty: 281
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:37 pm

Serwis samochodowy

Post autor: marioneq »

Witam! Tak jak w temacie... Przymierzam się do skorzystania z usług serwisu samochodowego w Katowicach, jednak nie wiem na jaki powinienem się zdecydować. Macie może jakieś ciekawe propozycje? Poszperałem trochę w sieci o tym i trafiłem na tą stronę https://auto-klinika.pl/. Muszę powiedzieć, że ich oferta jest naprawdę atrakcyjna. Na ich stronie można również znaleźć ich dotychczasowe realizacje. Wyglądają one całkiem dobrze. Myślicie, że warto się na nich zdecydować? A może macie jakieś inne propozycje? Będę bardzo wdzięczny za jakąkolwiek pomoc, czekam na wasze odpowiedzi.
Każdy stary człowiek myśli o sobie jak o sumie udanych podstępów. Każdy młody człowiek widzi w sobie początek świata.

pikas
Posty: 631
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:48 pm

Re: Serwis samochodowy

Post autor: pikas »

Nasz samochód został doprowadzony do porządku już nie raz, a to dzięki pomocy zaoferowanej przez totalturbo/pl/ . Zarówno w przypadku turbosprężarki, jej regeneracji oraz innych części, wykonali oni kawał dobrej roboty, a powrót na drogę samochodem był tylko kwestią czasu! Śmiało korzystajcie!

tomira
Posty: 96
Rejestracja: czw paź 01, 2020 9:56 am

Re: Serwis samochodowy

Post autor: tomira »

Ja kupiłam samochód marzeń - a i tak się zepsuł. Dobrze, że pomogła mi wtedy pomoc drogowa Gdynia, Sopot, Gdańsk: pomoc-drogowa-trojmiasto/pl/ . Serdecznie polecam ich usługi gdybyście mieli problemy techniczne z samochodem na trasie. Taki kontakt zawsze może się przydać.

wrobelek
Posty: 157
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 12:11 pm

Re: Serwis samochodowy

Post autor: wrobelek »

Pamiętajcie także o regularnym przeglądzie rejestracyjnym. To zdecydowanie konieczność. W tym celu możecie odwiedzić takie miejsce jak stacja kontroli pojazdów lublin: technotop/pl/stacja-kontroli-pojazdow/ .

Willa
Posty: 323
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 9:49 am

Re: Serwis samochodowy

Post autor: Willa »

A czy są tutaj jakieś osoby z Tarnowa, które mają w samochodzie automatyczną skrzynię biegów? Jeśli tak, to polecam zapoznać się z ofertą serwisu omt-serwis/pl/usluga/dynamiczna-wymiana-oleju-w-automatycznej-skrzyni-biegow/. Jak widać zajmuje się on między innymi wymianą oleju w takich skrzyniach. Warto o tym pamiętać ;)

ODPOWIEDZ