Dobre auto

iwonka123
Posty: 13
Rejestracja: czw mar 04, 2021 6:24 pm

Dobre auto

Post autor: iwonka123 »

Hej, szukam samochodu w Giżycku, który nie zepsuje się po kilku tygodniach. Nie wiem, na jaką markę się zdecydować i czy lepiej wynająć czy kupić. Jakie macie zdanie na ten temat? Widziałam, że tutaj jest tanio beep.rent/wypozyczalnia/miasto/wypozyczalnia-samochodow-gizycko . Ceny za dobę wynoszą około 50 zł. Dostępne są różne rodzaje i marki. Poza tym formalności załatwia się online. Myślice, żeby kupić czy wynająć pojazd? Dzięki za pomoc.

pikas
Posty: 631
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:48 pm

Re: Dobre auto

Post autor: pikas »

Dobre auto powinno palić mało, szczególnie patrząc na ceny benzyny ostatnimi czasy. A tutaj beesafe/pl/porady/o-ile-wzrosnie-oc-po-stluczce/ macie opisane jak to wygląda po stłuczce, ile wtedy wam wzrasta polisa do zapłaty.

mawa
Posty: 90
Rejestracja: czw sty 21, 2021 2:20 pm

Re: Dobre auto

Post autor: mawa »

W sumie mam sporo problemów na głowie, ale i następny chcę na siebie ściągnąć, a mianowicie taki autokult/pl/43580,rajd-dakar-jakie-pojazdy-moga-startowac rajd mnie interesuje. Spore wyzwanie, ale mam nadzieję spróbować. Może akurat się coś z tego uda, bo wiecie, mam naprawdę fajne podejście do tego. Sporo czytałam i wiem, że to mnie ciekawi.

Mela
Posty: 72
Rejestracja: pn mar 02, 2020 1:34 am

Re: Dobre auto

Post autor: Mela »

Słyszeliście może, że niedługo zobaczymy w fabryce FSO na Żeraniu w Warszawie muzeum polskich samochodów. Zadziwiło mnie, że wiele z nich mogłoby już jeździć na żółtych tablicach, bo mają więcej niż 25-30 lat. Taki odszykowany np. Fiat Cinquecento Sporting to całkiem fajne autko miejskie i do tego bardzo oszczędne. Ja tam już dawno przestałam śmiać się z ludzi, którzy jeżdżą starymi samochodami.

bobii
Posty: 423
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:19 pm

Re: Dobre auto

Post autor: bobii »

Jeśli masz dobre auto to należycie je ubezpiecz i tu polecam wykorzystać taką witrynę superpolisa/pl/placowki-miasto/gorlice/ która daje możliwość dobrania najlepszej oferty online lub w punkcie stacjonarnym na terenie kraju. Na pewno nie zawiodą twoich oczekiwań i dostaniesz dokładnie to czego potrzebujesz.

Willa
Posty: 323
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 9:49 am

Re: Dobre auto

Post autor: Willa »

pikas pisze:
śr cze 15, 2022 12:02 pm
Dobre auto powinno palić mało, szczególnie patrząc na ceny benzyny ostatnimi czasy.
A może lepiej byłoby się po prostu zdecydować na auto na gaz? Przez ostatnie lata zakładanie gazu w samochodzie zyskało na popularności, więc wydaje mi się, że nie powinniście mieć problemu ze znalezieniem dla siebie takiego auta.

ODPOWIEDZ