Wypożyczaliście auto?

krasna
Posty: 172
Rejestracja: czw cze 25, 2020 9:23 am

Re: Wypożyczaliście auto?

Post autor: krasna »

Jedne auta jeżdżą na benzynę, inne na diesela. Przy wypożyczonym aucie bardzo łatwo się pomylić podczas nalewania paliwa. Dlatego zostawiam Wam linka do bardzo ciekawego artykułu na ten temat: kuta-autoserwis/pl/zle-zatankowane-paliwo-co-musisz-wiedziec-o-wypompowaniu-paliwa/ .

Mimoza
Posty: 58
Rejestracja: pn maja 11, 2020 3:00 pm

Re: Wypożyczaliście auto?

Post autor: Mimoza »

Kiedyś wypożyczałam na szybko samochód, ale związane to było z koniecznością. Teraz zależy mi, aby wybrać się gdzieś z przyjaciółką na weekend w jakieś fajne miejsce. Dlatego chcemy wynająć sportowe auto tutaj mad-cars/pl/ostrow-wielkopolski/ . Nie jesteśmy w stanie kupić Porsche Boxter, jednak mamy ochotę się nim przejechać, więc chętnie skorzystamy z okazji.

Bara66
Posty: 8
Rejestracja: pt wrz 11, 2020 5:16 pm

Re: Wypożyczaliście auto?

Post autor: Bara66 »

Gdy ciekawi Cię właśnie ten problem to bezwarunkowo przejrzyj ten tekst. Moim zdaniem wyszukasz tu najaktualniejsze zagwozdki. Przekonaj się sam - autemzdzieckiem/pl .

milka
Posty: 256
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:44 pm

Re: Wypożyczaliście auto?

Post autor: milka »

Ja zazwyczaj wypożyczam samochód gdy jadę na wakacje za granicę. Bardzo dobrze się to u mnie sprawdza. Teraz planuję wyjazd do Chorwacji i chcę wynająć samochód oraz kupić nowy namiot na - ceneolokalnie/pl/gorzow-wielkopolski/namioty Tym razem będziemy spać na polu namiotowym!

nora59
Posty: 146
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:06 pm

Re: Wypożyczaliście auto?

Post autor: nora59 »

Ja często podróżuję za granicę i wypożyczam auto. Zazwyczaj towarzyszy mi dziecko, ale nie wiedziałam, jak zadbać o jego bezpieczeństwo. Słyszałam o Smart Kid Belt. W wypożyczalni nie zawsze jest dostępny fotelik, a ten gadżet jest mały, zmieści się do walizki. Pasy są bezpieczne, mają homologację. Wszystko jest wyjaśnione na stronie smartkidbelt/com/pl/blog/news/komentarz-smart-kid-sa-w-sprawie-zmian-w-regulaminie-ece44.

Willa
Posty: 323
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 9:49 am

Re: Wypożyczaliście auto?

Post autor: Willa »

A czy ktoś z Was korzystał kiedyś z oferty wypożyczalni samochodów Global Elite Car z Warszawy? Ja widziałam ostatnio jej ofertę na stronie internetowej globalelitecar/pl/ i musze przyznać, że zrobiła ona na mnie niemałe wrażenie. Do wyboru są tam takie auta jak Porsche, Lamborghini, Audi, BMW i inne tego typu ;) Ceny za wynajem wcale natomiast nie są wygórowane ;) Polecam ;)

fifi32
Posty: 49
Rejestracja: pn lip 13, 2020 11:37 am

Re: Wypożyczaliście auto?

Post autor: fifi32 »

Często wypożyczam auta. Zwłaszcza kiedy przebywam za granicą. Ale nie tylko. W kraju też mi się zdarza. Na rynku jest sporo wypożyczalni i jest w czym wybierać. Jeśli chodzi o Kraków i okolice to mogę zaproponować ich kangoor/pl/wypozyczalnia-samochodow-krakow . Zajmują się wynajmem samochodów osobowych, a także busów czy vanów. Auta są bezpieczne, zadbane i serwisowane. A to bardzo ważne.

viola23
Posty: 29
Rejestracja: czw paź 29, 2020 7:00 pm

Re: Wypożyczaliście auto?

Post autor: viola23 »

Wiele razy wypożyczałam samochód, ale dowiedziałam się, że ja też mogę udostępnić innym swój pojazd. Taką formę zarabiania proponuje ta firma beep.rent/fleets/ . Mają fajny system, który sprawia, że samochód może stać na parkingu jak najkrócej. To właściciel decyduje, w jakich godzinach wypożycza auto. Gdy się zepsuje, to oni organizują naprawę.

poli6
Posty: 75
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:49 pm

Re: Wypożyczaliście auto?

Post autor: poli6 »

Prawda jest taka, że warto zdecydować się na takie rozwiązanie, gdy potrzebujecie samochód czy to osobowy czy dostawczy do konkretnego celu. Nie kosztuje to zbyt wiele, a może przynieść wiele korzyści. Tutaj piastrental/pl/pl/oferta/dostawcze/ sobie zerknijcie. Mają tam bowiem różne modele aut dopasowanych do konkretnych potrzeb. Wszędzie jest podana cena. Nie ma żadnych ukrytych opłat czy haczyków.

cop20
Posty: 150
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:57 pm

Re: Wypożyczaliście auto?

Post autor: cop20 »

O mały włos musiałabym to robić, ale na szczęście sklep sklep 2407/pl przyszedł mi z pomocą, ekspresowo dostarczając potrzebne mi części. Samochód zepsuł się w najgorszym możliwym momencie i gdyby nie właśnie to, że mi tak się udało zamówić, co było potrzebne, inaczej mielibyśmy niezły problem. Dlatego ja ten sklep mogę pochwalić.

ODPOWIEDZ