Pomoc drogowa

Willa
Posty: 323
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 9:49 am

Pomoc drogowa

Post autor: Willa »

Witajcie,
czy byliście kiedyś w takiej sytuacji, że musieliście wezwać pomoc drogową? Jak udało się Wam ją znaleźć? Ja ostatnio trafiłam na bardzo fajny artykuł na stronie internetowej moto.info/pl/w-jaki-sposob-znalezc-sprawdzona-pomoc-drogowa-w-rzeszowie-sprawdz/, który podpowiada, jak znaleźć firmę świadczącą takie usługi na przykład w Rzeszowie. Jeśli macie chwilę wolnego czasu, to polecam się zapoznać ;)

bobii
Posty: 423
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:19 pm

Re: Pomoc drogowa

Post autor: bobii »

Tak miałem taką sytuację nieraz i było różnie albo czekałem godzinami albo cena była wysoka a najczęściej jedno i drugie naraz. Jednak ostatnio miło się zaskoczyłem jak korzystałem z pomocy igrom-pomocdrogowa/pl/ w okolicach Gorzowa. Nie dość że pojawili się szybko to cena za usługę była rozsądna a samo holowanie poszło sprawnie.

salet
Posty: 80
Rejestracja: czw lip 30, 2020 1:14 pm

Re: Pomoc drogowa

Post autor: salet »

Pomoc drogowa bardzo się przydaje w takich przypadkach jak nagła awaria. Ja dość często musiałam korzystać z takiej pomocy lecz okazało się, że powinnam wymienić akumulator w samochodzie to skończą się moje kłopoty. Także jak dowiedziałam się, że tutaj ceneolokalnie/pl/rybnik/akumulatory Znajdę bardzo duży i konkretny wybór w akumulatorach i to w dobrej cenie to od razu zamówiłam najlepszy akumulator

Mela
Posty: 72
Rejestracja: pn mar 02, 2020 1:34 am

Re: Pomoc drogowa

Post autor: Mela »

W Krakowie miałam do czynienia z pomocą drogową granitico/pl/forum-dyskusyjne/. Problem może nie był wielki, bo stanął mi samochód z powodu braku paliwa. Niestety przegapiłam moment w którym powinnam go zatankować. Wezwałam pomoc, bo samochód stanął. Wykazali się na prawdę dużym zrozumieniem, trochę mnie nastraszyli, żebym na drugi raz bardziej uważała, bardzo pomogli.

wrobelek
Posty: 157
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 12:11 pm

Re: Pomoc drogowa

Post autor: wrobelek »

Ja musiałam ostatnio wezwać pomoc drogową bo auto ani rusz na środku drogi. Znajoma poleciła mi takie rozwiązanie jak pomoc drogowa Katowice Piotr Autohol: pomoc-drogowa-katowice/pl/ . Muszę przyznać, że był to faktycznie bardzo dobry wybór.

Eryk996
Posty: 91
Rejestracja: wt paź 27, 2020 8:29 am

Re: Pomoc drogowa

Post autor: Eryk996 »

Jeśli ktoś z Was zajmuje się pomocą drogową to zdecydowanie musi zaopatrzyć się w odpowiednie lampy ostrzegawcze, np. LED. Znajdziecie je na terenowiec/pl/pl/179-lampy-ostrzegawcze-led, mają duży wybór tego typu produktów :)

Białka
Posty: 35
Rejestracja: pn mar 02, 2020 2:25 am

Re: Pomoc drogowa

Post autor: Białka »

Jeżdżę dość dużo po Polsce i miałam nie jedną okazję korzystać z pomocy drogowej. To w końcu służba, której na co dzień nie potrzebujemy, gdy samochód działa bez zarzutu. Tak jak warto być ubezpieczonym, tak samo warto wiedzieć gdzie szukać pomocy na drodze gdy coś się stanie i będxiemy potrzebowali pomocy. holmot/pl/pomoc-drogowa-trzebinia-holowanie-laweta/

ODPOWIEDZ