Garaż murowany czy blaszany?

Sowa
Posty: 12
Rejestracja: pn lis 16, 2020 7:15 am

Garaż murowany czy blaszany?

Post autor: Sowa »

Hej, jak sądzicie, który będzie lepszy? Nie mamy już sił na budowanie, a w internecie roi się od różnych opcji garaze-blaszane.biz/pl. Tu są przeróżne garaże, wybór jest bardzo duży. Wyczytaliśmy też, że montaż i dostawa w naszym regionie w cenie, czy ktoś z Was ma i jest to okej? garaze-blaszane.biz/pl/garaze-blaszane-slaskie/

bobii
Posty: 423
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:19 pm

Re: Garaż murowany czy blaszany?

Post autor: bobii »

Ja tam bym postawił na garaż murowany bo wyjdzie taniej a będzie równie wytrzymały jak murowany o ile dobrze zaprojektujesz. Blachy obrobi i dotnie na wymiar ta firma ciecielaser/pl/ciecie-laserowe-blach/ bo mają odpowiednie zaplecze maszynowe i doświadczenie. Szybko się z tym uwiną i nie zapłacisz dużo a garaż wytrzyma długie lata.

kasiunia
Posty: 336
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:26 pm

Re: Garaż murowany czy blaszany?

Post autor: kasiunia »

Jeśli jesteś posiadaczem samochodu to wiesz jak ważną kwestia jest posiadanie garażu dla samochodu .Dzięki temu ,że nasze auto jest przechowywane w garażu wsiadamy rano do samochodu , bez zamarzniętych szyb i nie musimy ich skrobać. Jeśli mamy to szczęście i garaż jest ogrzewany luksus jest jeszcze większy. N jednym z blogów o tematyce budowlanej - mgprojekt/com/pl/blog/garaz-z-plyt-betonowych/ znalazłam najważniejsze informacje z zakresu budowy garażu z płyt betonowych .Jakie to sa koszty, jakie są związane z tym problemy a jakie ułatwienia ? - poczytaj.

kasiunia
Posty: 336
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:26 pm

Re: Garaż murowany czy blaszany?

Post autor: kasiunia »

Większość z nas jednak ma garaże murowane, więc i podłoga w tych garażach musi być solidna i trwała. Z reguły mamy twarde wylewki ,które sprawdzają się na prawdę dobrze. Nie można jednak zapominać o zabezpieczeniu ścian garażowych a odpowiednia farba do garażu na ścianę powinna wystarczyć.

Dżej89
Posty: 152
Rejestracja: śr cze 24, 2020 4:13 pm

Re: Garaż murowany czy blaszany?

Post autor: Dżej89 »

Na pewno też warto byłoby dobrze się zastanowić nad tym, gdzie kupicie bramy segmentowe poznań? Bo w końcu chodzi o bezpieczeństwo i komfort w użytkowaniu... Ja słyszałam, że firma Oknario oferuje bardzo dobre bramy - wykonane z bardzo mocnych materiałów o niebywałej estetyce.

pikas
Posty: 631
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:48 pm

Re: Garaż murowany czy blaszany?

Post autor: pikas »

Słuchajcie, ja od dawna uważam, że przydałby nam się garaż, bo na parkingu auto nam stoi i niszczeje, ale za bardzo nie mamy środków na to, żeby taki garaż kupić. Dlatego, chodzi mi po głowie pożyczka na zakup garażu. Co myślicie o takim rozwiązaniu? Widziałem, że można ją otrzymać tutaj taktofinanse/pl/pozyczki/pozyczka-na-zakup-garazu

kasiunia
Posty: 336
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:26 pm

Re: Garaż murowany czy blaszany?

Post autor: kasiunia »

Właśnie w garażach panowie najczęściej organizują sobie miejsce, gdzie można coś naprawić przy samochodzie albo zreperować zepsutą rzecz w domu. Właśnie do zorganizowania takiego miejsca bardzo przydają się te oto stoły montażowe , dzięki którym wiele prac jest w ogóle możliwych a inne są łatwiejsze do przeprowadzenia. Właśnie nasz szwagier zorganizował sobie stanowisko w swoim garażu z czego jest bardzo zadowolony.

WhoNext
Posty: 121
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 5:52 pm

Re: Garaż murowany czy blaszany?

Post autor: WhoNext »

Garaż blaszany to bardzo dobre rozwiązanie. Przede wszystkim jest dużo tańszy, niż garaż murowany i buduje się go szybciej. Zerknij sobie na te garaże od firmy Problach https://www.garaze-blaszane.eu/rozmiary/garaze-blaszane-6x4/ . U nich możesz zamówić solidny garaż z blachy. Mają różne opcje - np. garaże drewnopodobne, które wyglądają bardzo elegancko.

ODPOWIEDZ