Kosmetyki do twarzy

OlaNowak3
Posty: 190
Rejestracja: pn lut 01, 2021 2:02 pm

Kosmetyki do twarzy

Post autor: OlaNowak3 »

Hej Wam. Czy używacie hydrolatu do twarzy? Jeśli nie to na helfy/pl/pl/blog/najlepszy-hydrolat-jak-dobrac-do-cery-1587906389.html znajdziecie ciekawy artykuł, w którym łatwo dobierzecie produkt do swojej cery. Przede wszystkim działają nawilżająco na skórę.

pikas
Posty: 631
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:48 pm

Re: Kosmetyki do twarzy

Post autor: pikas »

W biedronce jest teraz dostępna seria kosmetyków Eveline My Beauty Elixir. Są w dobrej cenie, a kosmetyki naprawdę fajnie się sprawdzają. Na stałe dostępne są na stronie eveline/pl

krasna
Posty: 172
Rejestracja: czw cze 25, 2020 9:23 am

Re: Kosmetyki do twarzy

Post autor: krasna »

Jeśli interesuje Was zakup kosmetyków to koniecznie zajrzyjcie także do drogerii online. Znajdziecie ją pod tym drogeria/pl/makijaz/0,ingrid . Wybór jest bardzo duży - to między innymi właśnie kosmetyki do makijażu twarzy. Myślę, że znajdziecie to, czego szukacie.

pikas
Posty: 631
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:48 pm

Re: Kosmetyki do twarzy

Post autor: pikas »

Myślę, że świetnym rozwiązaniem są m.in. madlensklep/pl/pol_m_MAKIJAZ_Makeup-PRO-1649.html Kosmetyki w wersji PRO to doskonały sposób na to, aby samodzielnie wykonać wymarzony makijaż :D

shen
Posty: 67
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:21 am

Re: Kosmetyki do twarzy

Post autor: shen »

jeśli szukacie czegoś, co dobrze złuszcza a przy okazji wygładza skórę to zdecydowanie polecam kupić sobie np w Rossmanie czy Hebe taki 5 minutowy peeling kwasowy z Eveline ( linia Glycol Therapy). Bardzo dobrze oczyszcza, skóra jest gładka, przyjemnie napięta i taka promienna.

tomira
Posty: 96
Rejestracja: czw paź 01, 2020 9:56 am

Re: Kosmetyki do twarzy

Post autor: tomira »

Słyszałam też ostatnio o kosmetykach i lekach recepturowych - znajomej dermatolog właśnie takie zapisał na problemy z cerą. Widziałam, że w aptekach sieci DOZ można zrealizować receptę na takie leki we wszystkich postaciach, jakie zaleci lekarz. Warto wypróbować to rozwiązanie.

bobii
Posty: 423
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:19 pm

Re: Kosmetyki do twarzy

Post autor: bobii »

Jeśli chodzi o kosmetyki do twarzy i reszty ciała to świetnym wyborem będzie oferta tego miejsca https://perfecta-kosmetyki.pl/pol_m_Cia ... -1093.html Oni mają produkty wysokiej jakości na bazie ashwagandy, retinolu i hialuronu a to przeklada się na świetne efekty. Dzięki nim odzyskasz piękny wygląd i za nieduże pieniądze.

urszula
Posty: 372
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:39 am

Re: Kosmetyki do twarzy

Post autor: urszula »

Jeżeli dbasz o siebie i bliskich to może ci przydać się taka witryna https://www.jejpiekno.pl/ Masz tam wszystko na temat urody i pielęgnacji oraz zdrowia w postaci porad i ciekawych artykułów. Wszystkie informacje są sprawdzone i rzetelne więc na pewno pozytywnie wpłyną na wygląd.

ODPOWIEDZ