Oszczędzanie

kasiunia

Oszczędzanie

Post autor: kasiunia »

Czy oszczędzanie w bankach - na lokatach ma sens. Każde oszczędzanie - to dobry prognostyk.Musimy jednak pamiętać o jednej bardzo ważnej sprawie. Oprocentowanie lokat jakie oferują banki jest niższe niż aktualny poziom inflacji więc nasze oszczędności tak na prawdę się kurczą.Dodatkowo podatek od oszczędności dodatkowo obniża nasze zyski z lokaty.Warto więc rozejrzeć się za innymi formami oszczędzania i pomnażania pieniędzy.

chuchu

Re: Oszczędzanie

Post autor: chuchu »

oszczędzanie nigdy nie było moją mocną stroną. Od jakiegoś czasu uczę się lepiej kontrolować swoje finanse i budżet domowy. Pomaga mi w tym bardzo aplikacja Provema, z której korzystam od jakiegoś czasu. polecam wszystkim :) jak dla mnie zarządzanie pieniędzmi nigdy nie było tak proste jak teraz. Dodatkowo zyskałam świetne konto w banku, opłacam z niego rachunki, dostaje zwroty za zakupy w sieci. same plusy :)

milka

Post autor: milka »

W oszczędzaniu może ci pomóc ta aplikacja https://provema.com/ U mnie sprawdza się bardzo dobrze już od jakiegoś czasu. Z tego co wiem z pomocą tej aplikacji można też wziąć pożyczkę w razie potrzeby. Jeszcze nie korzystałam, ale może kiedyś będę musiała.

menuet

Post autor: menuet »

Ja akurat w taki sposób nie oszczędzam i znalazłam inny, który dla mnie jest bardziej skuteczny. Zarejestrowałam się na portalu cashbackowym net-pocket i zbieram punkty za zakupy w sklepach. Później wymieniam je na pieniądze.

salet

Post autor: salet »

Jeżeli mowa o oszczędzaniu to chyba każdy stara się w jakiś sposób oszczędzać. Dlatego też zastanawiam się nad tym czy takie fundusz inwestycyjny to akurat dobre rozwiązanie może byc/ bo wiecie mimo wszystko chcemy mieć możliwość jakiś inwestycji.

pikas

Post autor: pikas »

Na pewno nie warto jest ograniczyć się wyłącznie do oszczędzania pieniędzy, bo część z nich warto jest zacząć inwestować. Dla mnie kuszący wydaje się być fundusz stabilnego wzrostu, z którego można skorzystać w generali investments. Oferta firmy jest bardzo szeroka i wszystko jest w niej szczegółowo opisane, więc nie powinno być problemów ze znalezieniem odpowiedniej oferty dla siebie.

milka

Post autor: milka »

Ja oszczędzam pieniądze do przysłowiowej skarpety, ale mam też zamiar założyć sobie konto emerytalne żeby odkładać na dodatkową emeryturę. Jestem zdania, że to mega ważne w dzisiejszych czasach zeby zabezpieczyć się na przyszłośc.

ODPOWIEDZ