Praca za granicą

OlaNowak3
Posty: 134
Rejestracja: pn lut 01, 2021 2:02 pm

Praca za granicą

Post autor: OlaNowak3 »

Hej. Czy może szuka ktoś z Was pracy za granicą? Jeśli tak to zdecydowanie warto przejrzeć ogłoszenia na https://polandworkforce.com/praca-za-granica/, gdzie macie do wyboru różnego rodzaju oferty pracy właśnie z tego kraju.

cintra
Posty: 155
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 4:26 pm

Re: Praca za granicą

Post autor: cintra »

Również rozważałam wyjazd, jednak trafiła się naprawdę ciekawa praca Gdańsk i zostaję w kraju. W sumie to się cieszę, bo nie muszę rodziny i znajomych zostawiać :)

AlanHenryk110
Posty: 35
Rejestracja: wt paź 27, 2020 8:29 am

Re: Praca za granicą

Post autor: AlanHenryk110 »

Całkiem niedawno wróciłem do Polski po kilkuletniej nieobecności. Chciałem tutaj podjąć pracę, ale zapomniałem już języka. Zapisałem się więc na prywatne lekcje do https://startpolish.pl/prywatne-lekcje- ... polskiego/. Lektor nauczył mnie bardzo wiele. Skupialiśmy się zarówno na wymowie, jak i pisaniu. Bardzo polecam!

PatkaM
Posty: 36
Rejestracja: wt lut 09, 2021 1:09 pm

Re: Praca za granicą

Post autor: PatkaM »

Wiadomo, że jest zapotrzebowanie, zarówno działa to w jedną jak i w drugą stronę. Też dużo osób do pracy szuka się za granicą i można z tego jak najbardziej skorzystać. Krajów do jakich można wyjechać za pracą jest sporo. Zobaczcie sobie tak ogłoszenia ze strony https://fachpraca.pl/oferty-pracy/belgia_zagranica/ Może akurat coś ciekawego się znajdzie.

ODPOWIEDZ