Jak znaleźć hobby?

rooms
Posty: 98
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:54 pm

Jak znaleźć hobby?

Post autor: rooms »

Witam. Pewnie większość z nas zastanawia się nad tym co robić można w wolnym czasie? Bo jednak taka bezczynność to na dłuższy czas nie jest dobra. Więc zaczęłam się zastanawiać nad tym w jaki sposób można znaleźć sobie jakiekolwiek zainteresowanie. Dlatego też przeszukuję internet aby znaleźć coś interesującego. I tak chociażby tutaj poza-domem/pl/ dowiedzieć się można bardzo wiele interesujących rzeczy.

Awatar użytkownika
marioneq
Posty: 281
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:37 pm

Re: Jak znaleźć hobby?

Post autor: marioneq »

No trzeba przede wszystkim próbować różnych rzeczy. Moją nową pasją jest pływanie, a jeszcze niedawno w ogóle nie potrafiłem tego robić. Wystarczyło skorzystać z kursu https://trimasters.pl/kurs-plywania-warszawa/ i wszystko stało się niezwykle proste dla mnie. Jak najbardziej warto na nich postawić.
Każdy stary człowiek myśli o sobie jak o sumie udanych podstępów. Każdy młody człowiek widzi w sobie początek świata.

Dżej89
Posty: 152
Rejestracja: śr cze 24, 2020 4:13 pm

Re: Jak znaleźć hobby?

Post autor: Dżej89 »

Hobby można mieć najróżniejsze ;). Nie wiem w sumie, jak nie można mieć hobby. Ja przykładowo tańcem się interesuję, muzyką. A mój małżonek to motoryzacją. Nie tylko naprawia auta, ale też czyta artykuły typu swiatadama/pl/motoryzacja/czy-warto-kupic-auto-z-automatyczna-skrzynia-biegow/ . Ze wszystkim jest na bieżąco.

menuet
Posty: 69
Rejestracja: pn maja 11, 2020 3:03 pm

Re: Jak znaleźć hobby?

Post autor: menuet »

Mam tyle różnych zainteresowań, a do tej pory nie miałam czasu na ich realizację. Koniec z tym! Czas zacząć myśleć też o sobie :) Wiecie, że moje myślenie odmieniło się gdy zaczęłam czytać portal dla kobiet My-V? To super strona, która wspiera wszystkie kobiety i pomaga się realizować. Można w nim też znaleźć odpowiedzi na różne trudne pytania.

Awatar użytkownika
Kaczak
Posty: 5
Rejestracja: pt sty 22, 2021 6:02 pm

Re: Jak znaleźć hobby?

Post autor: Kaczak »

Ciężka sprawa. Niestety nie wiem jak Ci pomóc.
Drwi z blizn, kto nigdy nie doświadczył rany.

salet
Posty: 80
Rejestracja: czw lip 30, 2020 1:14 pm

Re: Jak znaleźć hobby?

Post autor: salet »

Nie wiem czy to takie akurat proste znalezienie jakiegoś hobby. Bo mimo wszystko musimy mieć coś czym się interesujemy. Dlatego też skoro mój mąż od jakiegoś czasu napomina o wędkowaniu to może niech i bardziej się tym zainteresuje. Szukałam gdzie w naszej okolicy można połowić sobie ryby i tak między innymi trafiłam na tę stronę meskieoko/pl/hobby/akcesoria-dla-poczatkujacego-wedkarza/ na której to opisują jak wyglądać powinny początki wędkowania.

Willa
Posty: 323
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 9:49 am

Re: Jak znaleźć hobby?

Post autor: Willa »

Mim hobby jest na przykład nauka języków obcych. Ostatnio mam fazę na język japoński, zapisałam się już nawet na kurs japońskiego profi-lingua/pl/kursy-jezykowe/japonski/online. Jak widać Szkoła Językowa ProfiLingua organizuje go w wygodnej formie on-line, bez wychodzenia z domu ;)

lessi
Posty: 175
Rejestracja: czw wrz 17, 2020 10:52 am

Re: Jak znaleźć hobby?

Post autor: lessi »

Wydaje mi się, że nie zamykając się na nic. To znaczy, że trzeba wszystkiego próbować. Moja znajoma zapisała nas do najlepszej szkoły tańca, Siemanko w Gdańsku . Według grafiku na ich stronie siemankostudio/pl/ , w godzinie, w której możemy iść, jest sexy dance. Ja się modlę, żeby to nie było to :D :D . Nie wiem, czy jestem gotowa ;) .

urszula
Posty: 372
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:39 am

Re: Jak znaleźć hobby?

Post autor: urszula »

Mnie już w dzieciństwie rodzice zarazili czytaniem książek. Bardzo lubie kryminały. Bardzo dobra jest ta książka tu taniaksiazka/pl/parafil-bartek-rojny-p-1457223.html To mocny kryminał o tajemniczym morderstwie małżeństwa. Autor stara się opisać sposób działania umysłów psychopatów. Opowiada również o specyficznych dewiacjach seksualnych. To ksiażka dla osób o mocnych nerwach.

zoe
Posty: 72
Rejestracja: śr lut 03, 2021 5:59 pm

Re: Jak znaleźć hobby?

Post autor: zoe »

Może tak warto popróbować tego, czy owego. W ten sposób chyba najszybciej można znaleźć hobby dla siebie. Ja przykładowo teraz planuje kupić sobie tutaj picarta/pl/malowanie-po-numerach/obraz , który samodzielnie można malować. U nich znajdziecie wyroby na których możliwe jest malowanie po numerach.

ODPOWIEDZ