Inwestowanie

pikas
Posty: 631
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:48 pm

Re: Inwestowanie

Post autor: pikas »

Od zawsze uważam, że odłożone pieniądze powinno się inwestować. Dzięki temu można szybko zwiększyć swoje oszczędności. Inwestowanie nie jest jednak tak łatwe i oczywiste. Aby nie stracić swoich oszczędności, należy podejść do tego odpowiedzialnie i ostrożnie. Super opcją są fundusze generali - warto się nad nimi zastanowić.

kasiunia
Posty: 336
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:26 pm

Re: Inwestowanie

Post autor: kasiunia »

Czy inwestujecie swoje zarobione i zaoszczędzone pieniądze? Nie przypadkowo tak zadaję pytanie bo uważam ,że można inwestować tylko swoje pieniądze a ie na przykład pożyczone.Oczywiście to moje zdanie i możecie mieć inny pogląd na ten temat. Pojawia się także pytanie, gdzie przetrzymujecie zaoszczędzone środki pieniężne. Najbardziej popularnym sposobem jest lokata bankowa ,jednak nie jest to sposób polecany z uwagi na bardzo niskie oprocentowanie lokat bankowych. Należy zastanowić się nad innymi instrumentami finansowymi na przykład - fundusz inwestycyjny otwarty .Zapoznajcie się z tematem przed zakupem jednostek uczestnictwa.

serious
Posty: 40
Rejestracja: wt gru 07, 2021 12:44 pm

Re: Inwestowanie

Post autor: serious »

Mamy inflację na rekordowym poziomie, dlatego warto znaleźć sposób na inwestowanie swoich pieniędzy. Niektórzy inwestują w mieszkania, inni w złoto, a ja osobiście zdecydowałem się na udzielanie pożyczek społecznościowych dla firm. Oprocentowanie jest bardzo korzystne, dlatego można w prosty sposób powiększyć swoje oszczędności. Jeżeli chciałbyś spróbować, to na stronie futurecapital/pl/ masz taką możliwość. Daj znać, co o tym myślisz!

cop20
Posty: 150
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:57 pm

Re: Inwestowanie

Post autor: cop20 »

Chciałbym założyć lokatę bankową, aby oszczędzić trochę pieniędzy, a później je zainwestować. Powiecie mi jak obliczyć oprocentowanie lokat bakowych? No chyba, że takie wyliczenie dostane w banku zakładając konto?

WhoNext
Posty: 121
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 5:52 pm

Re: Inwestowanie

Post autor: WhoNext »

Zamiast szukać dodatkowej pracy Pomyślcie o zainwestowaniu w kryptowaluty. Tak naprawdę jest to bardzo proste i można zrobić to bez wychodzenia z domu. Są różne platformy, które umożliwiają handel walutą cyfrową. Tu gieldykryptowalut/pl/najlepszy-broker-forex/ znajdziecie listę najlepszych brokerów, z którymi warto współpracować w zakresie inwestowania w kryptowaluty.

PatkaM
Posty: 39
Rejestracja: wt lut 09, 2021 1:09 pm

Re: Inwestowanie

Post autor: PatkaM »

Coś dla ludzi o mocnych nerwach. No ale są też i różne rodzaje inwestowania - te bardziej i mniej bezpieczne co nie. Z pewnością jedną z bezpieczniejszych opcji jest szukanie dobrej pracy i ja na tym się skupiam. Tak praca łódzkie to mój priorytet. Dużo rzeczy mam teraz na głowie, no ale praca najważniejsza co nie.

urszula
Posty: 372
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:39 am

Re: Inwestowanie

Post autor: urszula »

Moim zdaniem dziś najlepiej inwestować w kupno nierchomości. Ostatnio trafiłam na stronę biura nieruchomości tu cn-kaczmarek/pl/ Musze przyznać że propozycje tego biura mnie zainteresowały. Mają w ofercie mieszkania i domy na sprzedaż na terenie powiatu pszczyńskiego, cieszyńskiego, bielskiego, rybnickiego oraz Jastrzębia-Zdroju. Bardzo ciekawa jest też propozycja pakietu usług w którym znajdują sie min ubezpieczenia i kedyty.

kasiunia
Posty: 336
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:26 pm

Re: Inwestowanie

Post autor: kasiunia »

Inwestowanie to poważna sprawa - obciążona ryzykiem inwestycyjnym. O tym powinien powinna pamiętać każda osoba zaczynająca inwestowanie. Jeśli nie możesz "zamrozić" kapitału na dłuższy okres inwestycje krótkoterminowe są właśnie dla ciebie. Pamiętać jednak należy ,ze zmienność trendów rynkowych w krótkim okresie czasu jest zdecydowanie większa.

cintra
Posty: 247
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 4:26 pm

Re: Inwestowanie

Post autor: cintra »

Wiadomo, że inwestycja popłaca, ale nie zawsze się to uda. Taką sytuacją może być branie pieniędzy z instytucji pożyczkowych następnie wpadnięcie w długi. Bez wątpienia należy szybko się z tym uporać i na przykład pomocna może być konsolidacja chwilówek bez zdolności kredytowej Łódź . Jest to na pewno pomocne rozwiązanie.

bobii
Posty: 423
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:19 pm

Re: Inwestowanie

Post autor: bobii »

Jeśli chodzi o inwestowanie to pomyśl o otwarciu myjni lub stacji paliw bo to się zwróci. Przyda się wtedy wsparcie tej firmy https://www.corrimex.pl/wyposazenie-stacji-paliw/ która od 30 lat pomaga w projektowaniu i wyposażaniu takich biznesów. Na pewno z ich pomocą dostaniesz to co najlepsze i w atrakcyjnej cenie.

ODPOWIEDZ