Szukam skutecznych metod na trądzik rózowaty

nics

Szukam skutecznych metod na trądzik rózowaty

Post autor: nics »

Niestety ale dopadł mnie trądzik rózowaty i zastanawiam się czy znacie jakieś skuteczne metody, które moga pomóc mi w uporaniu się z tą dolegliwością?

msts

Re: Szukam skutecznych metod na trądzik rózowaty

Post autor: msts »

Dużo zależy też od tego na jakim jest etapie... ja miałam to szczęście, że udało mi się go pokonać w początkowej fazie (zarówno dermatolog jak i kosmetyczka mówili: to wygląda jak początek trądziku różowatego) zaczęłam stosować OCM, oleje plus hydrolaty, dziś nie umiem już powiedzieć który pomógł mi bardziej rumiankowy czy róża i nieśmiertelnik, bo stosowałam właściwie naprzemiennie... W każdym razie pomogło, dziś już nie mam tych zmian...

Dla podtrzymania efektu stosuję równiez kosmetyki z serii Acne rose:
medme/pl/artykuly/kosmetyki-na-tradzik-rozowaty-jak-znalezc-skuteczne,73601.html

Mają dobre działanie uspokakające cerę.

salet

Post autor: salet »

Hej. A może by tak spróbować zabiegów medycyny estetycznej? W końcu dzisiejsza medycyna znacznie się rozwinęła i z pewnością lepiej sobie z takim trądzikiem poradzi. Tak czy inaczej nie masz nic do stracenia. Widziałam, że w klinice SkinClinic w Warszawie mają bardzo duży wybór w różnego typu zabiegach. Tam z pewnością doradzą Ci jakie zabiegi będą pomocne. Także nie zwlekaj tylko umawiaj się na wizytę

nora59

Post autor: nora59 »

Stosuj odpowiednie kosmetyki w codziennej pielęgnacji. Wypróbuj na przykład wiórki mydlane Betula Tar. To fajny, naturalny produkt, który bazuje na wyciągu dziegciu brzozowego. Wiórki mają działanie antyseptyczne, dezynfekujące i keratolityczne. Pomagają wyciszyć skórę, pozbyć się zmian zapalnych, wyrównać koloryt. Tu https://aurumaris.eu/produkt/oczyszczaj ... tar-100ml/ są do kupienia. Warto przetestować.

pikas

Post autor: pikas »

Moim zdaniem warto jest poszukać informacji na temat trądziku różowatego, a pomocy szukać w ofercie od ducray - ich kosmetyki są bardzo skuteczne. Na stronie: https://www.ducray.com/pl-pl/czym-jest-lysienie jest artykuł, który udało mi się znaleźć o łysieniu, warto poszukać tutaj czegoś o Twoim trądziku.

Awatar użytkownika
marioneq

Post autor: marioneq »

Aby zwalczyć trądzić, trzeba dbać o swoją skórę, między innymi stosując lifting. Świetnie do tego sprawdzą się nici liftingujące ze strony https://mimari.com.pl/pl/c/Nici-liftingujace-PDO/159, które są topowym produktem ostatnich lat. Sam z nich skorzystałem i na efekt nie trzeba było długo czekać.
Każdy stary człowiek myśli o sobie jak o sumie udanych podstępów. Każdy młody człowiek widzi w sobie początek świata.

ODPOWIEDZ