Farba do włosów

Awatar użytkownika
tymcio

Farba do włosów

Post autor: tymcio »

Hejka! Ostatnio sporo zastanawiam się nad skorzystaniem z farby do włosów, jednak kompletnie nie wiem na jaki sklep się zdecydować. Macie może jakieś propozycje? Chętnie na nie zerknę. Dzisiaj jednak trochę poszperałem w internecie na ten temat i trafiłem na tą stronę https://drogeriadlaciebie.pl/Farby-i-sz ... ujace-c184 . Z tego co widzę to mają oni całkiem szeroką ofertę. Myślicie, że warto się na nich skusić?
przypadek rządzi światem, a przypadkiem ludzie

menuet

Re: Farba do włosów

Post autor: menuet »

Jeśli regularnie farbujesz włosy to z pewnością przyda Ci się do ich wzmocnienia odpowiedni szampon perfumesco/pl/naturalne-szampony . W drogerii są dostępne same dobre jakości, oparte na naturalnych ekstraktach produkty. Świetnie regenerują i odżywiają włosy na całej ich długości. Wystarczy wybrać najlepszy dla siebie. Ja zamierzam właśnie zamówić.

urszula

Post autor: urszula »

Ja szukałam dobrej czarnej farby do włosów i trafiłam wreszcie na taką bee/pl/khadi-henna-czarna-100-g_p671.html
Kolor wyszedł idealnie, a do tego poprawił się wygląd włosów, są zdrowsze i mają ładny połysk.

milka

Post autor: milka »

Farbowanie bardzo niszczy włosy. Moim zdaniem lepszą opcją jest peruka w takim kolorze jaki chcesz mieć. Możesz ją kupić tutaj perukisklep/pl/peruki-naturalne/ Peruki Sklep ma szeroki wybór naturalnych włosów i przystępne ceny. Ja mam w domu perukę w kolorze blond. Zawsze chciałam mieć blond włosy, ale nie odważę się na farbowanie.

akacja56

Post autor: akacja56 »

Farba do włosów najlepiej jest nakładana przez profesjonalistów, tak samo jest z farbą u mężczyzn. Zerknąć warto tutaj na salon dla mężczyzn charlesco/pl , gdzie proponowane są różne zabiegi nawet farbowanie czy keratyna. Włosy u mężczyzny też mogą wyglądać pięknie.

OlaNowak3

Post autor: OlaNowak3 »

A czy ktoś z Was chciałby pofarbować swoje włosy henną? Jeśli tak to zachęcam do zapoznania się z artykułem https://www.helfy.pl/pl/blog/farbowanie ... 12925.html, gdzie dowiecie się, w jaki sposób pofarbować włosy henną Khadi :)

pikas

Post autor: pikas »

Farbując włosy należy pamiętać o tym aby o nie odpowiednio zadbać. Dobry szampon powinien załatwić sprawę. Z własnego doświadczenia polecam szampon klorane z wyciągiem z granata. Chroni kolor przed blaknięciem i dba o dobrą kondycję włosów

ODPOWIEDZ