Zdrowie psychiczne

Awatar użytkownika
marioneq
Posty: 281
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:37 pm

Zdrowie psychiczne

Post autor: marioneq »

Jeżeli chcecie zadbać o swoje zdrowie psychiczne, to zdecydowanie mogę wam polecić tą poradnię https://harmonia.luxmed.pl/ . Sam miałem okazję uczęszczać do nich na terapię i mogę śmiało powiedzieć, że są to prawdziwi specjaliści. Szczerze mówiąc nie sądziłem, że cokolwiek mi pomoże, jednak zawsze można na nich liczyć. Potrafią odpowiednio podejść do każdego problemu!
Każdy stary człowiek myśli o sobie jak o sumie udanych podstępów. Każdy młody człowiek widzi w sobie początek świata.

cintra
Posty: 247
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 4:26 pm

Re: Zdrowie psychiczne

Post autor: cintra »

w przypadku depresji leczenie nie jest takie proste. potrzebna jest terapia i tutaj są różne metody. osobiście słyszałam, że pozytywne efekty przynosi leczenie marihuaną medyczną w CM carenabis/pl/ . tutejsi lekarze specjaliści dopasowują terapie do potrzeb pacjenta tak by poczuł się on lepiej

mawa
Posty: 90
Rejestracja: czw sty 21, 2021 2:20 pm

Re: Zdrowie psychiczne

Post autor: mawa »

Na Waszym miejscu sprawdziłabym też tutaj cmp.med/pl/aktualnosci/2022/07/11/wizyta-u-endokrynologa/ czym zajmuje się endokrynolog i jak można pod tym kątem ogólnie zadbać o swoją psychę. Bo często to wynika z problemów hormonalnych. Nie od razu zawsze musimy iść do jakiegoś psychologa. Choć to NIE WSTYD, pamiętajcie o tym.

milka
Posty: 256
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:44 pm

Re: Zdrowie psychiczne

Post autor: milka »

Ja ostatnio trafiłam na badanie wes i chciałabym wykonać to badanie u dzieci. Muszę wiedzieć czy w naszej rodzinie nie występują zadne choroby genetyczne. To badanie jest bardzo dokładne i może pomóc w walce z choroba.

Mimoza
Posty: 58
Rejestracja: pn maja 11, 2020 3:00 pm

Re: Zdrowie psychiczne

Post autor: Mimoza »

W przypadku problemów ze zdrowiem psychicznym można skierować się do ośrodka OPM-MED. Specjaliści w tej placówce mają duże doświadczenie i stosują wiele różnych technik terapeutycznych. Można się u nich leczyć zarówno z uzależnień, jak i różnych dolegliwości psychicznych.

menuet
Posty: 69
Rejestracja: pn maja 11, 2020 3:03 pm

Re: Zdrowie psychiczne

Post autor: menuet »

Stan zdrowia psychicznego zależy od wielu różnych czynników. Mam znajomego, który podupada w tym zakresie i zaczął regularnie sięgać po alkohol. Chciałabym mu pomóc i zaczęłam szukać jakiejś poradni leczniczej. Poradzono mi pobyt w ośrodku Kryształowy Płomyk. Znacie może tą placówkę dla osób w uzależnionych?

bobii
Posty: 424
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:19 pm

Re: Zdrowie psychiczne

Post autor: bobii »

Jeżeli masz problemy natury psychicznej to czasem warto skierować się do alternatywnych rozwiązań które podchodzą holistycznie do sprawy. Takie podejście ma właśnie medycyna naturalna a mnie zainteresowała terapia kwantowa Quantec. Zalecam zapoznać się z jej możliwościami bo te oparte są na wynikach badań z zakresu fizyki kwantowej.

urszula
Posty: 372
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:39 am

Re: Zdrowie psychiczne

Post autor: urszula »

Najczęstsze problemy psychiczne posiadaja osoby współuzależnione które mieszkają z alkoholikiem lub narkomanem. Warto czasem zainteresować sie w takich przypadkach terapią taką jak ta https://vita-nova.pl/wspoluzaleznienie/ która może pomóc w walce z tym jakże niebezpioecznym problemem.

krasna
Posty: 172
Rejestracja: czw cze 25, 2020 9:23 am

Re: Zdrowie psychiczne

Post autor: krasna »

Myślę, że w takiej sytuacji całkiem dobrym rozwiązaniem może być psycholog, seksuolog, psychoterapeuta Poznań: https://dominikhaak.pl/ . Myślę, że taki specjalista pomoże Wam przejść przez ten trudny czas. Warto się zainteresować.

pikas
Posty: 631
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:48 pm

Re: Zdrowie psychiczne

Post autor: pikas »

Zdrowie psychiczne jest najważniejsze. Niebawem psychoterapia warszawa czeka także mnie.

ODPOWIEDZ