Dentysta

pikas
Posty: 631
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:48 pm

Re: Dentysta

Post autor: pikas »

Znalezienie rzetelnego gabinetu stomatologicznego to nie jest łatwe zadanie. Warto znaleźć taki, który dysponuje profesjonalnym i nowoczesnym sprzętem. Na stronie: borczyk/pl/oferta/stomatologia-estetyczna jest oferta, która mnie zainteresowała. Polecam Ci się jej przyjrzeć.

tomira
Posty: 96
Rejestracja: czw paź 01, 2020 9:56 am

Re: Dentysta

Post autor: tomira »

Poszukuję namiarów na sprawdzonego dentystę. Znajoma zaproponowała mi takie rozwiązanie jak stomatolog łódź: dentalpropolska/pl/ . Poważnie biorę tę opcję pod uwagę. Macie jakieś opinie na temat tej placówki?

milka
Posty: 256
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:44 pm

Re: Dentysta

Post autor: milka »

Gabinetów stomatologicznych jest mnóstwo. Niestety znalezienie odpowiedniego nie jest takie proste. Ja wiele pozytywnych opinii słyszałam o dentiumclinic/pl/nasze-uslugi/protezy-zebowe/ i chyba zapiszę się tam na konsultację. Musze w końcu zadbać o swój uśmiech, bo źle się czuję sama ze sobą. Chciałabym zrobić protezę.

Dżej89
Posty: 152
Rejestracja: śr cze 24, 2020 4:13 pm

Re: Dentysta

Post autor: Dżej89 »

Zdecydowanie warto tutaj wspomnieć o pogotowiu stomatologicznym NISDB nisdb.net/leczenie-stomatologiczne-dzieci , które ratuje całą sytuację w nagłych wypadkach. Wiadomo, że w niedzielę czy w święta trudno jest się dostać do dobrego specjalisty, a to miejsce jest otwarte nawet na najmniejszych pacjentów. Także warto o nich pamiętać, bo faktycznie skutecznie leczą zęby.

shen
Posty: 67
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:21 am

Re: Dentysta

Post autor: shen »

To prawda, w każdym mieście znajdziemy kilka takich gabinetów :) jeśli szukacie sprawdzonej kliniki w Brodnicy to koniecznie zerknijcie sobie na Perfect Smile https://perfektsmile.pl/. Kompleksowa oferta zabiegowa, doświadczeni lekarze, przystępne ceny leczenia. Super gabinet i dla dorosłych i dla dzieci.

Elżbieta
Posty: 264
Rejestracja: wt wrz 22, 2020 7:14 pm

Re: Dentysta

Post autor: Elżbieta »

Faktycznie w każdym większym mieście znajduje się kila gabinetów stomatologicznych. Ja posłuchalam koleżanki z pracy i wybieram się tu https://n100stomatologia.pl/ Dentysta Lublin ma długoletnie doświadczenie i życzliwe podejście do pacjenta. Świadczy kompleksowe usługi z zakresu implantologii, protetyki, stomatologii estetycznej, zachowawczej itp. Leczy też ząbki najmłodszych pacjentów.

ODPOWIEDZ