angielski? czemu nie

rooms
Posty: 98
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:54 pm

angielski? czemu nie

Post autor: rooms »

Moja ciocia mimo swojego wieku chciałaby nauczyć się języka angielskiego by móc się jakoś porozumieć ze swoim przyszłym zięciem. Dlatego też poprosiła mnie o pomoc w znalezieniu takiej dobrej szkoły w której będzie mogła jakoś dopasować zajęcia do swojego grafiku. I tak poleciłam jej szkołę Moose moose/pl/oddzial/oddzial-w-lublinie/jak-i-gdzie-uczymy o której słyszałam wiele dobrego. Kto wie może i przy okazji ja zapiszę się na zajęcia i będę chodziła z ciocią

milka
Posty: 256
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:44 pm

Re: angielski? czemu nie

Post autor: milka »

znajomość angielskiego jest bardzo przydatna w życiu! Dlatego na twoim miejscu zapisałabym sie na kurs angielskiego. Nie musi to być stacjonarny kurs, możesz wybrać nauczanie online - zachodniopomorska.tv/wiadomosci/s/9537,nauka-angielskiego-online-dla-doroslych-komu-przyda-sie-najbardziej Jak dla mnie ta opcja jest najlepsza dla osób dorosłych. Sama z niej korzystałam i jestem bardzo zadowolona.

Willa
Posty: 323
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 9:49 am

Re: angielski? czemu nie

Post autor: Willa »

Z tego, co się orientuję, to takie profesjonalne kursy języka angielskiego oferuje również Szkoła Językowa ProfiLingua. Z jej pełną ofertą w tym zakresie możecie zapoznać się na stronie internetowej profi-lingua/pl/kursy-jezykowe/angielski/warszawa. Jest to szkoła z wieloletnim doświadczeniem, więc polecam ;) Na pewno będziecie zadowoleni :)

milka
Posty: 256
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:44 pm

Re: angielski? czemu nie

Post autor: milka »

Ja nagrywam wszystkie lekcje angielskiego. Póxniej zlecam transkrypcję nagrań kreacjasukcesu/pl/transkrypcja-nagran/ i mam z nich notatki do nauki. Odkryłam ten sposób na studiach i naprawdę się u mnie sprawdził. Nauka dzięki temu szła mi dużo lepiej.

akacja56
Posty: 25
Rejestracja: pn paź 19, 2020 5:05 pm

Re: angielski? czemu nie

Post autor: akacja56 »

Angielski może być przyjemny językiem obcym jak się ma dobrych nauczycieli. Czytałam dużo o tym na lincoln.edu/pl/warszawa/centrum/ . Mają tam fajne egzaminy, szkolenia, kursy gdzie wiele ludzi uczy się szybko, praktycznie i bez wychodzenia z domu. Bardzo fajna metoda nowoczesnej nauki.

salet
Posty: 80
Rejestracja: czw lip 30, 2020 1:14 pm

Re: angielski? czemu nie

Post autor: salet »

Cześć. Także jestem zdania, że kształcić się zawsze warto nie ważne w jakim wieku jesteśmy. Wystarczy odrobina samozaparcia i da się zrobić wszystko. Dlatego też zastanawiam się nad tym czy by nie zacząć uczyć się języka angielskiego. Tym bardziej, że czytałam opinie na temat różnych aplikacji dzięki którym można w szybkim tempie nauczyć się tego języka.

salet
Posty: 80
Rejestracja: czw lip 30, 2020 1:14 pm

Re: angielski? czemu nie

Post autor: salet »

Hejka. Także jestem zdania, że warto jest znać minimum jeden język obcy i to angielski. A że teraz więcej czasu spędzamy w domu to może i to nas skusi do nauki języków? Ale zanim w ogóle się na to zdecydujemy to wiadomo, że musimy znaleźć dobrą i polecaną szkołę. Więc jak szukałam jakiś informacji na ten temat to tutaj lubelski/pl/oto-najwazniejsze-cechy-dobrego-kursu-angielskiego-online/ dowiedziałam się na temat takiego nauczania online. Także ja j=na pewno zapiszę się na kurs językowy.

urszula
Posty: 372
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:39 am

Re: angielski? czemu nie

Post autor: urszula »

Jako osoba dorosła, myślałam że już nie potrafię nauczyć się języka angielskiego. Ale trafiłam tu kolodziej-albion/com/pl/nauczanie/nauka-angielskiego-dla-doroslych I okazało się że nauka z lektorem i duży nakład własnej pracy w domu przynoszą rezultaty. Macie problemy lub chcecie nauczyć się języka angielskiego to sprawdźcie tą propozycje - naprawdę warto.

PatkaM
Posty: 39
Rejestracja: wt lut 09, 2021 1:09 pm

Re: angielski? czemu nie

Post autor: PatkaM »

Oczywiście, że tak, angielski jest bardzo ważny, zresztą inne języki obce również. Jeżeli chodzi o naukę angielskiego to najlepiej zacząć od najmłodszych lat, wy już nic nie zmienicie, no ale zadbajcie o wasze dzieci. Ja tak wybrałam szkołę prywatną, Te Vizje na Ochocie i widzę że to był idealny wybór dla mojej córki.

Karlington
Posty: 30
Rejestracja: wt lut 09, 2021 1:42 pm

Re: angielski? czemu nie

Post autor: Karlington »

Ważna rzecz, angielski jest wymagany w bardzo wielu firmach więc bardzo dobra znajomość języka to super sprawa dla przyszłego pracownika, nie tylko angielskiego w sumie. Dlatego też jestem zadowolona z tego jak widzę jak moja córka uczy się szybko języków w jej szkole Te Vizja. Super sprawa.

ODPOWIEDZ