Dofinansowanie dla przedsiębiorców i firm

Moniuszka
Posty: 19
Rejestracja: pt lut 19, 2021 11:45 pm

Dofinansowanie dla przedsiębiorców i firm

Post autor: Moniuszka »

Nie tylko firmy jednoosobowe mogą popaść w problemy finansowe. W większości przypadków jest to skutek pandemii. Dlatego bardzo ważne są pożyczki pozabankowe dla spółek z oo prowadzone przez FairFinance24. Warto dać sobie pomóc, mieć nowy plan i dążyć do celu. Ja skorzystałam z pomocy będąc w dołku finansowym. Teraz normalnie mogę prosperować.

lessi
Posty: 122
Rejestracja: czw wrz 17, 2020 10:52 am

Re: Dofinansowanie dla przedsiębiorców i firm

Post autor: lessi »

Fajnie, że Państwo pomaga, ale tak naprawdę nie zawsze łatwo jest o takie finansowanie poprosić. Czasem wnioski są kolosalnie długie i to w ogóle nie ma sensu. Ja mam tak z małą kwotą około 5000 złotych. Wolę więc tu https://doradcafinansowy-lodz.pl/eksper ... pabianice/ poprosić o kredyt i mieć spokojną głowę. Sami na pewno to rozumiecie.

mawa
Posty: 65
Rejestracja: czw sty 21, 2021 2:20 pm

Re: Dofinansowanie dla przedsiębiorców i firm

Post autor: mawa »

No tak to już z pośrednikami jest, że nie zawsze jesteśmy w stanie kogoś odpowiedniego znaleźć. Na tę chwilę mogę powiedzieć, że tutaj https://silesiafinanse.pl/ekspert-finan ... ochlowice/ mam coś, co się naprawdę wam przyda. Tu opisano, jaki pośrednik wam pomoże. Sprawdźcie, być może to dla was będzie wskazówka.

bobii
Posty: 155
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:19 pm

Re: Dofinansowanie dla przedsiębiorców i firm

Post autor: bobii »

Czego używacie do kontaktu z klientami? Bo ostatnio odkryłam narzędzie https://push-ad.com/ i świetnie sie sprawdza także mogę polecić dalej. Kiedyś nie powiem wiele spraw było dość upierdliwych ale to się zmieniło.

cintra
Posty: 155
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 4:26 pm

Re: Dofinansowanie dla przedsiębiorców i firm

Post autor: cintra »

Oczywiście pożyczki, chwilówki i kredyty są najczęstszym źródeł finansowania. Przestrzegam jednak by nie brać za dużo na siebie, bo trzeba będzie kiedyś spłacić. Gdyby się jednak pojawiły z tym problemy to jest coś takiego jak konsolidacja chwilówek - polecam sobie na ten temat poczytać

bartekbo
Posty: 33
Rejestracja: pn lut 01, 2021 2:03 pm

Re: Dofinansowanie dla przedsiębiorców i firm

Post autor: bartekbo »

Moja firma otrzymała ostatnio dofinansowanie na audyt energetyczny, który przeprowadziło https://www.efektywniej.pl/. Jestem bardzo zadowolony z ich działań. Już wdrażamy rozwiązania, które nam zaproponowano. Uwagi były bardzo cenne i pomogły nam usprawnić działanie.

viola23
Posty: 21
Rejestracja: czw paź 29, 2020 7:00 pm

Re: Dofinansowanie dla przedsiębiorców i firm

Post autor: viola23 »

Czasami warto wziąć kredyt, bo niektóre banki mają ciekawe oferty dla przedsiębiorców. Ale w tym zakresie bardziej pomoże doradca kredytowy Tomasz Wostal, który ma duże doświadczenie w tej dziedzinie. Pomaga uzyskać kredyt dopasowany do potrzeb i możliwości finansowych firm, ale też klientów indywidualnych. Do obowiązków podchodzi sumiennie i rzetelenie, a dodatkowym plusem jest to, że działa za darmo.

cop20
Posty: 111
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:57 pm

Re: Dofinansowanie dla przedsiębiorców i firm

Post autor: cop20 »

Podejrzewam, że będziecie o tym mówić, ale dla mnie oczywistym jest, że czasem nie ma skąd brać i potrzebne jest nam kredytowanie. I w takim zamyśle właśnie zdecydowałabym się na taki https://bif24.pl/biznes/doradca-kredyto ... spotkanie/ pomocny wikt. Można powiedzieć, że bardzo wiele osób skorzystało z takiej pomocy.

serious
Posty: 31
Rejestracja: wt gru 07, 2021 12:44 pm

Re: Dofinansowanie dla przedsiębiorców i firm

Post autor: serious »

Jeżeli zależy Ci na dodatkowych środkach dla Twojej firmy to koniecznie powinieneś przeczytać o pożyczkach społecznościowych. Na stronie https://www.futurecapital.pl/ masz możliwość otrzymania środków na bardzo korzystnych warunkach - w zeszłym roku otrzymałem taką pożyczkę i przyznam Ci, że jestem zachwycony.

pikas
Posty: 236
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:48 pm

Re: Dofinansowanie dla przedsiębiorców i firm

Post autor: pikas »

Pamiętaj, aby rozsądnie zarządzać firmą. Na pewno musisz zaopatrzyć się w terminal płatniczy dzięki któremu Twoi klienci będą mogli płacić za Twoje usługi kartą. Pod adresem: https://www.paytel.pl/nasza-oferta/softpos/ jest oferta, która od razu zwróciła moją uwagę - wszystko tutaj jest szczegółowo opisane.

ODPOWIEDZ