Usługi Księgowe

Moniuszka
Posty: 19
Rejestracja: pt lut 19, 2021 11:45 pm

Usługi Księgowe

Post autor: Moniuszka »

Niestety rozliczyć z podatków należy się w każdym kraju. Również w Holandii. Po latach mieszkania w Holandii już wiem jak to zrobić, ale dla laików może być to kłopotliwe. Dlatego też zamieszczam link do artykułu, który przybliży wam w jaki sposób się rozliczyć w Holandii: Rozliczenie podatku w Holandii. W razie potrzeby biuro świadczy pomoc w takich sytuacjach.

lessi
Posty: 175
Rejestracja: czw wrz 17, 2020 10:52 am

Re: Usługi Księgowe

Post autor: lessi »

Cześć, jestem może nie do końca w dobrym położeniu, ale właśnie zaczęłam sobie odliczać czas do emerytury i chcę sobie założyć konto w IKZE. Pytanie, jakie mi się tak naprawdę nasuwa, to jak wygląda takie generali-investments/pl/contents/display-article/klient-indywidualny/10-naj%C2%ADczest%C2%ADszych-pytan-o-ikze--nie-zwle%C2%ADkaj-i-zapra%C2%ADcuj-na-bonus-od-fiskusa-jesz%C2%ADcze-w-tym-roku odliczanie ikze ? Jeśli nie Macie może o tym jakiegoś pojęcia, zapraszam na stronę

mawa
Posty: 90
Rejestracja: czw sty 21, 2021 2:20 pm

Re: Usługi Księgowe

Post autor: mawa »

Nie można tak od razu znaleźć odpowiedniego biura. Po prostu, zorientować się trzeba, kto jest okej, a kto nie i do kogo warto napisać. Dla mnie to oczywiste, dlatego sprawdzam, które biuro rachunkowe Rzeszów jest polecane. Najlepiej kierować się poleceniem, ale też nie tylko 1 osoby. Jeśli o danej księgowej dobrze mówi kilka osób, to być może to ta dla nas.

cop20
Posty: 150
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:57 pm

Re: Usługi Księgowe

Post autor: cop20 »

Tak naprawdę księgowa to skarb. Jeśli trafimy na kogoś życzliwego, to nie tylko będzie "robiła swoje". ale i nauczy nas zmian, czy obowiązków, w razie czego wytłumaczy, co i jak. Niektóre owszem, bronią swojej wiedzy, ale inne się nią dzielą, by mieć w przyszłości mniej pracy. No, ale też program do fakturowania online warto samemu jakiś znaleźć. Dla ułatwienia.

pikas
Posty: 631
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:48 pm

Re: Usługi Księgowe

Post autor: pikas »

Nie zawsze trzeba się na nie zdecydować. Z wieloma zadaniami można poradzić sobie samodzielnie. Na stronie: epiotrkow/pl/news/PIT-37--jak-rozliczyc-Bezposrednio-czy-przez-internet,46791 jest wpis, który na pewno Ci się przyda szczególnie teraz w okresie rozliczeniowym.

pikas
Posty: 631
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:48 pm

Re: Usługi Księgowe

Post autor: pikas »

Usługi księgowe są różne. Możesz nawet robić faktury RR afaktury/pl/wystaw-fakture-rr,3,9/ . Co to jet faktura RR? Faktura VAT RR jest dokumentem zakupu produktów rolnych oraz niektórych usług od rolników ryczałtowych. Mimo, że sprzedającym produkty jest rolnik, dokument zakupu zawsze wystawia nabywca.

Bonia
Posty: 291
Rejestracja: pn lis 16, 2020 4:11 pm

Re: Usługi Księgowe

Post autor: Bonia »

Łatwiejsze i szybsze stanie się rozliczanie delegacji za primesoft/pl/delegacje/ System sprawnie kategoryzuje poszczególne etapy procesu. Moduł zarządzania obszarem delegacji w systemie V-Desk umożliwia elektroniczne rozliczanie delegacji służbowych wszystkich użytkowników. Narzędzie to daje pełną automatyzację rozliczania wyjazdów służbowych, dzięki czemu pozwala na kontrolowanie kosztów związanych z podróżami służbowymi oraz uporządkowanie i usystematyzowanie kalendarzy i terminów wyjazdów służbowych pracowników.

ODPOWIEDZ