Ogród

cop20
Posty: 86
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:57 pm

Ogród

Post autor: cop20 »

Piękny ogród to przede wszystkim zadbany ogród. Aby taki mieć to wiadomo musimy regularnie i dość dużo podlewać te wszystkie roślinki oraz trawę. A co za tym idzie sporo czasu spędzimy na podlewaniu tego wszystkiego. Bardzo fajnym rozwiązaniem jest wywiercenie studni głębinowej dzięki której dostęp do wody będziemy mieli znacznie lepszy. A przy okazji mąż zakupił pompy do studni i w ten sposób mamy wodę czystą i nadająca się do picia

pikas
Posty: 83
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:48 pm

Re: Ogród

Post autor: pikas »

Do ogrodu to ja ci polecam taki https://oltre.pl/kokon-na-taras wiszący kokon, jest wygodny i praktyczny, wiem bo mam go u siebie. Sąsiad mi go pierwszy raz polecił i na początku nie byłem przekonany ale odkąd zamówiłem to tylko w nim odpoczywam w ogrodzie.

bartekbo
Posty: 20
Rejestracja: pn lut 01, 2021 2:03 pm

Re: Ogród

Post autor: bartekbo »

W ogrodzie warto również zaaranżować taras. Dlatego zdecydowanie polecam skorzystać z usług https://fabrykatarasow.pl/, gdzie profesjonalnie zajmą się doradztwem i montażem tarasu :)

Magnetica
Posty: 148
Rejestracja: pn mar 30, 2020 6:50 pm

Re: Ogród

Post autor: Magnetica »

Tworzenie własnego ogrodu to coś wyjątkowego, dlatego jak chcesz to możesz poszukać tutaj https://www.e-sas.pl/zielonydom/ogrod-2 ... e-kwiatowe, jakiś cebulek kwiatowych. Uważam, ze można stworzyć cos wspaniałego o ile poświęci się na to trochę czasu.

urszula
Posty: 163
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:39 am

Re: Ogród

Post autor: urszula »

Ja postanowiłam skorzystać z tej oferty tu https://shoperly.pl/pl/zagle-przeciwsloneczne-254/ Żagle przeciwsłoneczne o różnych kształtach - trójkątne, prostokątne itp. Zobaczcie sami tą ofertę, bo to okazja by kupić żagiel przeciwsłoneczny w promocyjnej cenie

ODPOWIEDZ