Ogród

cop20
Posty: 150
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:57 pm

Re: Ogród

Post autor: cop20 »

No i co z tego, że wiem, iż ogród powinien tętnić życiem, skoro mimo studni, co chwilę wykopuję coś, co nie żyje już? Niby podlewam, ale niedostatecznie, to jakaś masakra ogólnie. Dlatego szczerze zaniechałam dbania o ogród. Myślę, że albo zawezwę mamę, bo się na tym zna, albo na projektowanie ogrodów nowoczesnych postawię. Nie mam innego wyjścia.

kasiunia
Posty: 336
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:26 pm

Re: Ogród

Post autor: kasiunia »

Każdy kto ma ogród doskonale wie jak wiele pracy trzeba weń włożyć by wyglądał pięknie i zadbanie. Czasami jednak zdarza się ,że w naszym ogrodzie pojawiają się nie proszeni goście , tacy jak kuny, krety czy szerszenie. Trzeba wiedzieć jak postępować z tymi zwierzętami. Na tym blogu - mgprojekt/com/pl/blog/gniazdo-os-szerszeni/ , znalazłam informacje jak postępować z szerszeniami. Jeśli macie z nimi problemy, także poczytajcie.

urszula
Posty: 372
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:39 am

Re: Ogród

Post autor: urszula »

My niedawno kupiliśmy ogród. A teraz szukam pomysłu na jego urządzenie. Trafiłam na bardzo ciekawy blog a w nim artykuł tu miloohome/pl/blog/jak-urzadzic-ogrod-na-wiosne Znalazłam w nim wiele ciekawych porad nie tylko na urządzenie ogrodu ale też na temat roślin, mebli i dodatków. Może i was zainteresuje ten artykuł.

shen
Posty: 67
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:21 am

Re: Ogród

Post autor: shen »

a co powiecie na skorzystanie z pomocy firmy, która na co dzień specjalizuje się właśnie w tworzeniu czy metamorfozach takich ogrodów? według mnie to najlepsze rozwiązanie :) jeśli chodzi o Wrocław to na pewno warto zgłosić się do trawarica/pl/. Działają w branży już dłuższy czas, mają doświadczenie i oferują indywidualne podejście do każdego klient i projektu.

pikas
Posty: 631
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:48 pm

Re: Ogród

Post autor: pikas »

Jeśli chodzi o dolistne dokarmianie jabłoni to polecam ten nawóz frusto/pl/dolistne/elvita-color-brix-5l.htm . Poprawia jakość i wybarwienie jabłek. Możesz zamówić go online. Gwarantuję, że będziesz zadowolony, bo podniesie to opłacalność uprawy.

wrobelek
Posty: 157
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 12:11 pm

Re: Ogród

Post autor: wrobelek »

Każdy ogrodnik powinien także wiedzieć, gdzie wyposażyć swoje gospodarstwo. Warto więc wiedzieć, że firma Agroplast ma w ofercie między innymi akcesoria takie jak pompa opryskiwacza: agroplast/pl/pl/c/Pompy-do-opryskiwaczy-i-czesci-do-pomp/67 . Na pewno znajdziecie u nich to, czego potrzebujecie.

tomira
Posty: 96
Rejestracja: czw paź 01, 2020 9:56 am

Re: Ogród

Post autor: tomira »

Myślę, że w ogrodzie mogą Wam się przydać też takie akcesoria jak przedłużacze: dozi/pl/pl/c/Przedluzacze-ogrodowe/825. Warto wiedzieć, że można je zamówić właśnie online. Moim zdaniem takie zakupy to ogromna wygoda.

OlaNowak3
Posty: 190
Rejestracja: pn lut 01, 2021 2:02 pm

Re: Ogród

Post autor: OlaNowak3 »

Gdybyście poszukiwali grilla do swojego ogrodu to z czystym sumieniem mogę polecić produkty marki Koler. Zdecydowałam się na zakup grilla gazowego ze stali nierdzewnej i to był dobry wybór :) Jest stabilny, szybko się nagrzewa i można na nim wędzić jedzenie. Na stronie koler/pl/kategoria-produktu/grille-gazowe-ze-stali-nierdzewnej/ można zapoznać się z ofertą :)

krasna
Posty: 172
Rejestracja: czw cze 25, 2020 9:23 am

Re: Ogród

Post autor: krasna »

Jeżeli zależy Wam na oryginalnej architekturze ogrodowej to polecam zajrzeć do Ogrodolandii. Tam znajdziecie bardzo duży jej wybór. Polecam stronę ogrodolandia.i-poznan/pl/ . Poczytajcie sobie koniecznie o wszystkich meblach, wiatach czy altanach dostępnych u nich.

Dżej89
Posty: 152
Rejestracja: śr cze 24, 2020 4:13 pm

Re: Ogród

Post autor: Dżej89 »

Jak chodzi o takie kwestie, jak podkaszarka elektryczna czy inne sprzęty, to tutaj zdecydowanie warto wspomnieć o firmie Euro Ogród. Oni oferują naprawdę dobre sprzęty ogrodnicze i mają je w rozsądnych cenach. Oprócz tego znajdziecie różne inne artykuły takie, jak nawozy, agrotkaniny itd.

ODPOWIEDZ