Ogród

cop20
Posty: 121
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:57 pm

Re: Ogród

Post autor: cop20 »

No i co z tego, że wiem, iż ogród powinien tętnić życiem, skoro mimo studni, co chwilę wykopuję coś, co nie żyje już? Niby podlewam, ale niedostatecznie, to jakaś masakra ogólnie. Dlatego szczerze zaniechałam dbania o ogród. Myślę, że albo zawezwę mamę, bo się na tym zna, albo na projektowanie ogrodów nowoczesnych postawię. Nie mam innego wyjścia.

kasiunia
Posty: 141
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:26 pm

Re: Ogród

Post autor: kasiunia »

Każdy kto ma ogród doskonale wie jak wiele pracy trzeba weń włożyć by wyglądał pięknie i zadbanie. Czasami jednak zdarza się ,że w naszym ogrodzie pojawiają się nie proszeni goście , tacy jak kuny, krety czy szerszenie. Trzeba wiedzieć jak postępować z tymi zwierzętami. Na tym blogu - https://www.mgprojekt.com.pl/blog/gniazdo-os-szerszeni/ , znalazłam informacje jak postępować z szerszeniami. Jeśli macie z nimi problemy, także poczytajcie.

urszula
Posty: 222
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:39 am

Re: Ogród

Post autor: urszula »

My niedawno kupiliśmy ogród. A teraz szukam pomysłu na jego urządzenie. Trafiłam na bardzo ciekawy blog a w nim artykuł tu https://www.miloohome.pl/blog/jak-urzad ... -na-wiosne Znalazłam w nim wiele ciekawych porad nie tylko na urządzenie ogrodu ale też na temat roślin, mebli i dodatków. Może i was zainteresuje ten artykuł.

shen
Posty: 47
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:21 am

Re: Ogród

Post autor: shen »

a co powiecie na skorzystanie z pomocy firmy, która na co dzień specjalizuje się właśnie w tworzeniu czy metamorfozach takich ogrodów? według mnie to najlepsze rozwiązanie :) jeśli chodzi o Wrocław to na pewno warto zgłosić się do https://trawarica.pl/. Działają w branży już dłuższy czas, mają doświadczenie i oferują indywidualne podejście do każdego klient i projektu.

ODPOWIEDZ