Portal znany-ksiegowy

piotrtalikos

Portal znany-ksiegowy

Post autor: piotrtalikos »

Cześć, niedługo planuję otworzyć swoją pierwszą działalność gospodarczą. Jestem na etapie szukania biura rachunkowego. Znalazłem w intrenecie stronę - znany-ksiegowy/pl/ . Jak widzę, jest to portal który szuka księgowego dla przedsiębiorcy. Chciałbym was spytać czy korzystaliście z ich usługi? Jesteście zadowoleni z księgowego, który został polecony przez portal znany księgowy? Będę wdzięczny za wszystkie wasze opinie na temat tego portalu bo widzę, że w opiniach gogle mają dużo pozytywnych opinii, jednak chciałbym poznać wasze zdanie w tym temacie.
PORÓWNAJ CENY OKIEN = http://twoje-okna.com/

urszula

Re: Portal znany-ksiegowy

Post autor: urszula »

Jeśli planujesz otworzyć swoją działalność, to może też zainteresuje cię ten artykuł tu thinkbooki/pl/thinkpad-l13-gen-2-idealny-do-bezpiecznego-przechowywania-danych/ W każdej działalności jest potrzebny dobry sprzęt komputerowy. A w tym artykule znajdziesz informacje o laptopach biznesowych marki Lenovo. Które min pozwalają na pracę nawet przez 12 godzin na jednym ładowaniu. Są też odpowiednio wyposażone w systemy operacyjne np zabezpieczające wypływ na zewnatrz ważnych danych. Bardzo ciekawe wiadomości znajdziesz w tym blogu.

poli6

Post autor: poli6 »

Przeglądaliście już poradnik, w którym jest wyjaśnione czym jest biała lista podatników VAT? Jeśli nie, to warto zgłębić ten temat. Jest tam sporo cennych i praktycznych informacji, które mogą okazać się niezwykle przydatne. Wiadomo, że przepisy coraz częściej się zmieniają i należy się do nich stosować, aby uniknąć wielu problemów i to nie tylko ze strony urzędów.

kamilka45

Post autor: kamilka45 »

Moim zdaniem wszystkie takie rozwiązania nowoczesne są fajnym pomysłem na lepsze i sprawne działania firmy. Tak samo jak dokumenty projektowe sprawdzają się dobrze wedle potrzeb danej firmy.

Elżbieta

Post autor: Elżbieta »

Już wspominaliście o dobrym sprzęcie komputerowym. Jeśli jesteście na etapie poszukiwań, to koniecznie zobaczcie propozyccje tego sklepu tu https://itnes.pl/ W tym sklepie znajdziecie sprzęt najwyższej jakości. Komputery, laptopy, stacje robocze od najlepszych producentów. Oferta jest bardzo duża. I każdy znajdzie odpowiedni sprzęt do swoich potrzeb.

pikas

Post autor: pikas »

Możesz ułatwić sobie prowadzenie własnej firmy korzystając z takich usług. Moim zdaniem dużo też da Ci program do wystawiania faktur. Na stronie: https://www.mega-tech.com.pl/faktura-wewnetrzna/ możesz znaleźć informacje na temat faktury wewnętrznej, od firmy, od której możesz kupić taki program.

shen

Post autor: shen »

Ja samodzielnie prowadzę księgowość mojej jednoosobowej działalności więc staram się być na bieżąco jeśli chodzi o wszelkie zmiany w przepisach. Faktury klientom wystawiam samodzielnie, znalazłam jakiś czas temu w sieci Mega Tech, prosty program do faktur. Korzystam z niego już od jakiegoś czasu i polecam, prosty w obsłudze a do tego bardzo funkcjonalny.

ODPOWIEDZ