Zabudowa balkonu

Awatar użytkownika
tymcio
Posty: 469
Rejestracja: czw mar 28, 2019 8:02 pm

Zabudowa balkonu

Post autor: tymcio »

Znacie może jakąś sprawdzoną i profesjonalną firmę w Warszawie, która zajmuje się zabudową balkonów? Zależy mi na naprawdę porządnej robocie, więc jeśli macie jakieś propozycje to dajcie znać proszę. Dzisiaj rano trafiłem w sieci na https://szklanorama.pl/realizacje/srodmiescie . Może ktoś z was o nich słyszał? Warto się na nich zdecydować? Czekam na wasze odpowiedzi.
przypadek rządzi światem, a przypadkiem ludzie

cop20
Posty: 150
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:57 pm

Re: Zabudowa balkonu

Post autor: cop20 »

Z balkonem to ja mam naprawdę sporo problemów, ale czas pokaże, czy uda mi się je jakoś ogarnąć. I dlatego właśnie muszę wiedzieć, czy taka nobiles/pl/porady/beton/jak-i-czym-pomalowac-beton-na-balkonie/ farba na balkon to coś, co się naprawdę sprawdzi. Jak to widzicie? Jakie macie w tym temacie rozwiązania i możliwości?

kasiunia
Posty: 336
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:26 pm

Re: Zabudowa balkonu

Post autor: kasiunia »

Wiele zależy od kształtu balkonu i od jego ,że się tak wyrażę modelu - czy to jest balkon wewnętrzny czy wystający poza ściany zewnętrzne budynku. W wielu przypadkach warto zastanowić się nad pozostawieniem posadzki betonowej, wcześniej ją odpowiednio konserwując, impregnując i na końcu malując. Pamiętajmy też ,że podłoże betonowe należy malować specjalnymi , odpowiednio dedykowanymi do tych celów farbami. Ostatnio korzystaliśmy z farb Nobiles.

lessi
Posty: 175
Rejestracja: czw wrz 17, 2020 10:52 am

Re: Zabudowa balkonu

Post autor: lessi »

Fajnie mieć dobre pomysły na balkon, ale ja Wam powiem, że pod tym kątem jednak mimo wszystko wciąż się waham i nie wiem, na co pójdę. Z pewnością zerkam też na takie skleptechniart/pl/ podłoże, bo balkon musi mieć odpowiednie rozwiązania. Niech to wygląda dobrze i pasuje do nas. Na to moi drodzy liczę mimo wszystko.

nora59
Posty: 146
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:06 pm

Re: Zabudowa balkonu

Post autor: nora59 »

Jeśli miałaby to być zabudowa balkonu warszawa lub okolice, to zerknij na stronę formy Widex Aluminium. Od wielu lat budują takie konstrukcje. Solidne, trwałe i bardzo estetyczne. Takie zabudowy zyskują na popularności. Są mega funkcjonalne i mają woele zalet.

ODPOWIEDZ