Budowa domu

Semi

Budowa domu

Post autor: Semi »

Przy budowie domu często przydać mogą się usługi wiertnicze. Do tego zadania polecam tą firmę https://www.geofizyka.pl/pl/uslugi/uslu ... ologiczne/ . Są to profesjonaliści, którzy porządnie podejdą do twojego problemu. Możesz być pewny znakomitych efektów. Sam korzystałem z ich usług parę miesięcy temu. Gorąco polecam!

Tereska087

Re: Budowa domu

Post autor: Tereska087 »

Żeby w ogóle ruszyć z budową domu najpierw trzeba znaleźć odpowiedni projekt. MGProjekt akurat oferuje bardzo fajne projekty 10% taniej - mgprojekt/com/pl/rezydencja-floryda-2 Dzięki temu można sporo zaoszczędzić i nadal cieszyć się solidnym i przemyślanym projektem. Jest to kluczowy krok, ponieważ od tego zależy jak potem będzie się Wam mieszkało.

shen

Post autor: shen »

Budowa domu to jedno ale potem trzeba jeszcze kupić meble, niezbędny sprzęt i innego rodzaju dodatki :) jeśli planujecie urządzić go w stylu skandynawskim lub loftowym i zależy Wam na wysokiej jakości mebli to zdecydowanie polecam te od producenta George Azzar. Bardzo wysoka jakość, konkurencyjna cena, realizacja indywidualnych zamówień. Meble robione są ręcznie więc jakość jest naprawdę świetna.

chuchu

Post autor: chuchu »

shen to prawda. ja dodałabym jeszcze namiar na sprawdzonego producenta drzwi drewnianych -Kris Drzwi. Oni realizują przede wszystkim zamówienia indywidualne i robią drzwi pod konkretny wymiar i zgodnie z wytycznymi klienta ale mają w ofercie też produkty gotowe, dostępne od ręki sprzedajemy/pl/drzwi-drewniane-wahadlowe-100x208-grzybno-2-a1d299-nr56531802. Warto skorzystać bo firma jest rzetelna i uczciwa, terminowo realizują zamówienia, kontakt jest stały jest bezproblemowy.

rooms

Post autor: rooms »

My tyle ile damy radę to budujemy sami dlatego też budowa domu idzie nam troszkę ciężej. Ale tak czy inaczej staramy się do tego typu pracy mieć odpowiedni sprzęt oraz odzież ochronną. Obecnie rozglądamy się za rękawicami ochronnymi i znalazłam ten sklep bhp-gabi/pl/k16,ochrona-rak.html w którym mają bardzo duży wybór rękawic ochronnych bardzo dobrej jakości i w fajnych cenach

Awatar użytkownika
Jago

Post autor: Jago »

Hej, znacie może jakąś firmę, która oferuje badanie geologiczne gruntu pod budowę domu jednorodzinnego? Zależy mi na profesjonalnym podejściu do zlecenia. Ostatnio trafiłem na taką stronę geolog/pl/ . Zastanawiam się czy warto w nich zainwestować. Korzystaliście może już z ich usług? Dajcie znać co wiecie na ten temat, z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
Moje poglądy zależą od pogody.

Magnetica

Post autor: Magnetica »

Jeżeli tylko masz swoją działkę, to możesz rozglądać się za jakimś fajnym projektem domu. Wiem, ze wybór nie będzie łatwy bo pracowni jest wiele ale moze tutaj mgprojekt/com/pl/ uda Ci się upatrzyć jakiś ciekawy projekt. Mi podobają się takie parterowe domy z tarasem i jestem pewna , że kiedyś taki dom będę miała.

Awatar użytkownika
tymcio

Post autor: tymcio »

A co z fundamentami budynku? Jesteście w stanie coś polecić w tym zakresie? Ja się zastanawiam np. nad czymś takim jak tu https://parati.com.pl/plyta-fundamentowa/ Co myślicie?
przypadek rządzi światem, a przypadkiem ludzie

cop20

Post autor: cop20 »

Budując dom musimy przemyśleć wiele spraw, w tym także, czy przy piecu będziemy montować zasobniki wody ciepłej . Są one przydatne, jednak wiele rodzin nie ma ich i też sobie dobrze radzi. Będą magazynować ciepłą wodę z pieca, dzięki czemu będzie ona dłużej dostępna dla każdego, kto potrzebuje jej na przykład do mycia, albo do innych prac domowych.

Dżej89

Post autor: Dżej89 »

A czy wiecie może jaka ekipa może wykonać dla mnie prywatne zlecenia budowlane ? Mam też do budowy dom wraz z garażem i szukam niedrogie firmy budowlanej. Tak zaglądam to tu, to tam. Ale na razie nikogo odpowiedniego nie znalazłam. Jeszcze mam w planach sprawdzić portal ogłoszeniowy clixs/pl . Może tam natrafię na korzystne usługi w tym zakresie...
Ostatnio zmieniony śr lip 01, 2020 10:28 am przez Dżej89, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ