Budowa domu

akacja56
Posty: 25
Rejestracja: pn paź 19, 2020 5:05 pm

Re: Budowa domu

Post autor: akacja56 »

Przy budowie domu warto pomyśleć o ekologicznym węglu i piecu, ponieważ wszyscy teraz zwracamy uwagę na ekologię i czyste powietrze. Ciekawe propozycje węgla różnego rodzaju znajdziesz na sobianek/pl/ . Myślę, że będziesz zadowolony z tych wyborów.

mawa
Posty: 90
Rejestracja: czw sty 21, 2021 2:20 pm

Re: Budowa domu

Post autor: mawa »

Dzięki za polecenie, kto wie, czy mi się właśnie nie przyda. A jeśli chodzi o szczegóły, to możesz mi powiedzieć o tym więcej? Ja chcę się rzucić na budowę Willi Rodzinnej mgprojekt/com/pl/willa-rodzinna od MG Projektu właśnie i już zaczynam się zastanawiać i sprawdzać, co po kolei trzeba będzie zrobić.

krasna
Posty: 172
Rejestracja: czw cze 25, 2020 9:23 am

Re: Budowa domu

Post autor: krasna »

W nowoczesnym domu z pewnością świetnie sprawdzi się system masterkey. Ostatnio czytałam o takim rozwiązaniu jak wkladka masterkey: masterkey/pl/ . Dzięki temu możemy mieć jeden klucz do wielu zamków.

Dżej89
Posty: 152
Rejestracja: śr cze 24, 2020 4:13 pm

Re: Budowa domu

Post autor: Dżej89 »

Też skupiłam się teraz na projektach MG Projekt i bardzo mi się spodobał projekt Wspaniały 2 mgprojekt/com/pl/wspanialy-2 . Jest nowoczesny, minimalistyczny, chociaż bardzo elegancki. Podoba mi się, że fajnie jest połączony z tarasem. Super to wygląda.

lessi
Posty: 175
Rejestracja: czw wrz 17, 2020 10:52 am

Re: Budowa domu

Post autor: lessi »

Dziś bardzo często wybierana jest ekologia, dlatego rozwiązania takie jak własne szambo, czy własna studnia, już nikogo nie dziwią. Uważam jednak, że dobrze jest sprawdzić najpierw wszystko, żeby nie narzekać potem na to, co się wykupiło. U mnie ma być montowana Watermark pompa głębinowa . No, ale wcześniej to ja opinie kilka dni czytałam, masakra.

urszula
Posty: 372
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:39 am

Re: Budowa domu

Post autor: urszula »

Namawiałam męża na budowę domu. Ale stwierdził że to za dużo problemów, a poza tym on często pracuje w terenie i nie ma czasu na siedzenie na budowie. Więc poszukałam biuro nieruchomości tu cn-kaczmarek/pl/ Które ma w swojej ofercie domy na sprzedaż. Mam zamiar skorzystać z danych kontaktowych by dowiedzieć się więcej szczegółów.

wrobelek
Posty: 157
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 12:11 pm

Re: Budowa domu

Post autor: wrobelek »

Koniecznie zajrzyjcie na stronę firmy geodezyjnej - tam znajdziecie wszystkie informacje na temat związany z budową. Myślę, że zainteresuje Was oferta usług firmy GEO-SZKIC z Olsztyna: geo-szkic/pl/oferta/ . Korzystałam i polecam, mam pozytywne doświadczenia.

poli6
Posty: 75
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:49 pm

Re: Budowa domu

Post autor: poli6 »

A nie lepiej kupić gotowy dom pod Warszawą i nie stresować się załatwianiem materiałów, ekipy czy też różnymi pozwoleniami? Zastanówcie się nad tym. Tutaj aspenpark/pl jest namiar na ciekawe osiedle. Ceny nie są jakieś kosmiczne, a można kupić tam dom na ciekawym osiedlu, który będzie dopasowany do konkretnych potrzeb.

Elżbieta
Posty: 264
Rejestracja: wt wrz 22, 2020 7:14 pm

Re: Budowa domu

Post autor: Elżbieta »

Jeśli budujecie dom to zapoznajcie się z tą ofertą tu clima/com/pl/ Odpowiednia klimatyzacja w domu jest bardzo ważna nie tylko podczas upalnego lata. Klimatyzatory Toshiba są funkcjonalne, ekonomiczne - niski pobor prądu. System filtracji pozwala uzyskać powietrze wolne od drobnoustrojów, alergenów, pyłów, zapachów i dymu.

zoe
Posty: 72
Rejestracja: śr lut 03, 2021 5:59 pm

Re: Budowa domu

Post autor: zoe »

A jak tam projekt domu? Jaki wybraliście? Pochwalicie się? Ja powiem wam, że cały czas mam dylemat czy wybrać ten mgprojekt/com/pl/wymarzony-5 Wymarzony 5 czy może z tej serii jednak wybrać Wymarzony 7 . Sama nie wiem, który efektywnie wygląda..

ODPOWIEDZ