Remont

kasiunia
Posty: 336
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:26 pm

Re: Remont

Post autor: kasiunia »

Na temat różnych tematów związanych z budownictwem można znaleźć na prawdę mnóstwo informacji w internecie. Nas jednak interesowały opinie osób, które przeszły już prze budowę swojego domu. Te opinie, głównie dotyczące ekip budowlanych są szczególnie dobre i pomocne. Na jednym z for kobiecych znaleźliśmy cały dział poświęcony budownictwu i remontom - 4women.net/pl/forum/ .Nie ma jak informacje z pierwszej ręki.

pikas
Posty: 631
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:48 pm

Re: Remont

Post autor: pikas »

Skoro robisz remont, na pewno przyda Ci się coś ze sklepu premium parkett w galerii Homepark w Katowicach. Wybór produktów jest imponujący, a ich ceny rozsądne, więc warto zwrócić uwagę na ich ofertę. W całej galerii jest duża różnorodność sklepów, co zagwarantuje udane zakupy.

Willa
Posty: 323
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 9:49 am

Re: Remont

Post autor: Willa »

A czy podczas remontu Waszego domu lub mieszkania planujecie również odmienić wygląd Waszych ścian? Jeśli tak, to czy macie już wybrane jakieś farby? Co byście powiedzieli na farby dekoracyjne na ściany? Ja widziałam takie ostatnio w ofercie na stronie internetowej bbhomedecor/pl/sklep/9-farby-dekoracyjne i moim zdaniem wygląda to bardzo fajnie. A Wy co o tym sądzicie? Jak Wam się podobają takie efekty?

OlaNowak3
Posty: 190
Rejestracja: pn lut 01, 2021 2:02 pm

Re: Remont

Post autor: OlaNowak3 »

Jeśli zastanawiacie się nad energooszczędnymi rozwiązaniami w budynku to warto najpierw przeprowadzić audyt, który może wykonać audyt energetyczny w budynku, który może przeprowadzić efektywniej/pl/ :) Dzięki temu można sprawdzić, jakie jest zużycie energii w budynku, a także wprowadzić energooszczędne rozwiązania.

zoe
Posty: 72
Rejestracja: śr lut 03, 2021 5:59 pm

Re: Remont

Post autor: zoe »

Wiem, wiem… Remont dom/mieszkania to fajna sprawa, ale też wyzwanie… W końcu z tak wieloma rzeczami trzeba się uporać. Jedno jest pewne, że warto stawiać wyłącznie wysokiej jakości artkuły wykończeniowe. W końcu jak robić remont, to na dłuższy czas. Tutaj vintagewall/pl/plytki-ceglane mogę z wami podzielić się super płytkami ceglanymi, które odmienią efektywne wasze wnętrza.

AlanHenryk110
Posty: 37
Rejestracja: wt paź 27, 2020 8:29 am

Re: Remont

Post autor: AlanHenryk110 »

U mnie przy okazji remontu wyszła konieczność wymiany instalacji elektrycznej. Niezbędne elementy, takie jak rury osłonowe nabyłem od sklep.instalator.sosnowiec/pl/produkty/rura-oslonowa/1,2,19659. Bardzo polecam, duża dostępność i dobre ceny :)

Awatar użytkownika
tymcio
Posty: 469
Rejestracja: czw mar 28, 2019 8:02 pm

Re: Remont

Post autor: tymcio »

Mój garaż jest dość stary i ostatnio zaczął pękać strop w jednym miejscu, dlatego konieczne jest jego wzmocnienie. Planuję wylać słup betonowy - znalazłem firmę https://tarnopak.pl/, która oferuje tuleje szalunkowe w atrakcyjnych cenach. Zamawiał ktoś kiedyś z tej strony i mógłby się wypowiedzieć, czy produkty oferowane przez tą firmę są solidne?
przypadek rządzi światem, a przypadkiem ludzie

tomira
Posty: 96
Rejestracja: czw paź 01, 2020 9:56 am

Re: Remont

Post autor: tomira »

A co z instalacjami w tym mieszkaniu? Znaleźliście już dobrych fachowców do wykończenia? Jednym z nich jest elektryk, usługi elektryczne Katowice ENERGPOL: wzu-energpol/pl/ . Jestem pewna, że to będzie świetny wybór. Sama korzystałam z jego usług i byłam bardzo zadowolona.

Dżej89
Posty: 152
Rejestracja: śr cze 24, 2020 4:13 pm

Re: Remont

Post autor: Dżej89 »

Właściwie to ja mam problem ogólny w kwestii remontowania. Chodzi o to, że jednak mocno się waham nad tym, czy mam kupić farbę lateksową, bo różne są opinie. Jeśli kupię, to dalej nie wiem, jaki wałek do farby lateksowej będzie i na co jeszcze mam zważać. Nie wiem, może wy lubicie remontować, ale mnie to po prostu wykańcza. Sam efekt ładnego domu jest wart męczenia się, tylko nie mam już sił.

kasiunia
Posty: 336
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:26 pm

Re: Remont

Post autor: kasiunia »

Wiele ciekawych porad i informacji. Dzięki

ODPOWIEDZ