Samochodowy Warsztat

krasna
Posty: 172
Rejestracja: czw cze 25, 2020 9:23 am

Re: Samochodowy Warsztat

Post autor: krasna »

Bardzo duży wybór narzędzi widziałam też w tym sklepie internetowym: bezprzewodu/pl/pl/p/Opalarka-Milwaukee-M18-BHG-0/1092 . Polecam zajrzeć do nich w wolnej chwili. Z pewnością znajdziecie też elektronarzędzia dla siebie.

OlaNowak3
Posty: 190
Rejestracja: pn lut 01, 2021 2:02 pm

Re: Samochodowy Warsztat

Post autor: OlaNowak3 »

Jeśli szukalibyście profesjonalnych części do wałów napędowych to polecam zapoznać się z ofertą firmy takiewaly/pl/czesci-do-walow-napedowych/. Mają duże doświadczenie z elementami wałów napędowych.

Karlington
Posty: 30
Rejestracja: wt lut 09, 2021 1:42 pm

Re: Samochodowy Warsztat

Post autor: Karlington »

No niestety naprawy i części kosztują, to trzeba wliczyć w koszty posiadania samochodu. Paliwo też nie jest tanie. Mi przyszło w tym roku wymienić opony letnie dębica, zimowe na całe szczęście są jeszcze w miarę spoko stanie i myślę, że pojeżdżę 2/3 sezony.

milka
Posty: 256
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:44 pm

Re: Samochodowy Warsztat

Post autor: milka »

Jeśli szukasz warsztatu samochodowego, który zamontuje ci instalację LPG w samochodzie to polecam zajrzec tutaj gazeo/pl/poradniki.html Znajdziesz tam listę warsztatów a także artykuły i poradniki m.in z informacją jakie samochody są najlepsze do lpg.

chuchu
Posty: 66
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:19 am

Re: Samochodowy Warsztat

Post autor: chuchu »

A ja mogę się z Wami podzielić namiarem na świetny warsztat w Tarnowie, to slusarczyk-auto/pl/. Kompleksowa oferta, rozsądne ceny, indywidualne podejście do klienta. Mechanicy, którzy tu pracują znają się na tym co robią, mają doświadczenie, ogromną wiedzę. Widać, ze praca to ich pasja :)

tomira
Posty: 96
Rejestracja: czw paź 01, 2020 9:56 am

Re: Samochodowy Warsztat

Post autor: tomira »

Jeśli zepsuje Ci się auto i nie będziesz mógł ruszyć to koniecznie zadzwoń po lawetę. Mi ostatnio pomogła pomoc drogowa i holowanie 24h Słupsk i okolice: pomocdrogowa.slupsk/pl/ . Zachęcam do zapoznania się z ich ofertą.

cintra
Posty: 247
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 4:26 pm

Re: Samochodowy Warsztat

Post autor: cintra »

wiecie może jak często należy sprawdzać olej w samochodzie? jeśli się nad tym zastanawiacie to tutaj sucha24/pl/artykul/jak-czesto-sprawdzac/821942 znajdziecie odpowiedź. zalecam o tym fakcie pamietać, bo jeśli będzie zbyt mało oleju to niestety części mogą ulec zatarciu

milka
Posty: 256
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:44 pm

Re: Samochodowy Warsztat

Post autor: milka »

Jeśli chcesz chronić swój silnik to polecam ten preparat ceramizer/pl/sklep/plukanka-do-silnika-engine-flush-soft/ W ofercie Ceramizer znajdziesz też preparaty do regeneracji i ochrony silnika a także ulepszacze paliwa. Warto zapoznać się z oferta.

menuet
Posty: 69
Rejestracja: pn maja 11, 2020 3:03 pm

Re: Samochodowy Warsztat

Post autor: menuet »

Bardzo duży wybór narzędzi oferuje ta hurtownia budowlana https://www.narzedzia-krab.pl/ . W asortymencie są między innymi warsztatowe, pomiarowe, pneumatyczne oraz stolarskie. Ja natomiast będę kupować ogrodnicze. Zima szybko minie i trzeba będzie zabrać się za prace ogrodowe.

bobii
Posty: 423
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:19 pm

Re: Samochodowy Warsztat

Post autor: bobii »

Jeśli prowadzisz warsztat samochodowy to przyda się odpowiedni kompresor, osuszacz oraz sterowniki które masz tutaj https://www.almig.pl/sterowniki-i-uklady-sterowania/ Jest to niemiecka jakość więc będą działać niezawodnie wiele lat. Ponadto w razie czego masz zagwarantowany dostęp do serwisu.

ODPOWIEDZ