Zwierzaki

Magnetica
Posty: 165
Rejestracja: pn mar 30, 2020 6:50 pm

Zwierzaki

Post autor: Magnetica »

Dlatego jak twój pies ma aż tyle kleszczy musisz zainwestować w dobrą obroże przeciw kleszczą mojzdrowyfutrzak.bayer/com/pl/szczenieta-kocieta/ . W ten sposób nie bedzie ich przynosił aż tyle do domu. Lepiej zainwestować w obrożę , niż zamykać psa i nigdzie go nie wypuszczać.,

GrzegorzH5
Posty: 38
Rejestracja: wt paź 27, 2020 8:28 am

Re: Zwierzaki

Post autor: GrzegorzH5 »

Niedawno sam spotkałem się z tematem takiej obroży dla psów przeciwko pasożytom :) Dla naszego psiaka kupiliśmy na babuzoo/pl/20548,lab-pchelka-bio-obroza-dla-psow-przeciwko-pasozytom-60cm, są oczywiście także inne długości, także można dopasować obrożę do swojego zwierzaka. Taśma na niej jest w pełni odporna na działanie wody, nie jest drażniąca i w pełni oczywiście bezpieczna w użyciu.

lessi
Posty: 122
Rejestracja: czw wrz 17, 2020 10:52 am

Re: Zwierzaki

Post autor: lessi »

Właśnie sprawdzam, jak może wyglądać moje miejsce dla rybek. Taka aranżacja akwarium to dziś bardzo popularna sprawa, zwłaszcza że tak naprawdę każdy ma sporo pomysłów na jego obudowanie. Na pewno w AkwarLux znajdziecie Państwo unikatowe rozwiązania, które pozwolą wam na wykonanie naprawdę ładnego domku dla rybek. Oczywiście wiadomo, o co chodzi ;) .

rooms
Posty: 98
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:54 pm

Re: Zwierzaki

Post autor: rooms »

Nie powiem bo bardzo fajnie jest mieć w domu zwierzaka. Ale sprzątania przy nim także jest dużo więcej. Dlatego też tym razem szukam jakiegoś bardziej sprawdzonego i dobrego środka do mycia podłóg. I oczywiście szukałam tego środka w internecie. I tak też między innymi na tej stronie cleantec/com/pl/mycie-podlog-c-1_12_75.html udało mi się trafić na bardzo dobrej jakości środki czyszczące do podłóg.

cop20
Posty: 111
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:57 pm

Re: Zwierzaki

Post autor: cop20 »

Bardzo mi zależy na tym, żeby moje zwierzaki dobrze się czuły. Dlatego chce sprawdzić, czy olejek cbd dla kota https://cannabilove.pl/produkt/olejek-cbd-dla-kota/ mogę kupić łatwo i zastosować u wielu zwierzaków.

pikas
Posty: 236
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:48 pm

Re: Zwierzaki

Post autor: pikas »

Ja zainwestowałem w zwierzęta na moim gospodarstwie i teraz oprócz pół uprawnych będę też je hodował. A na polach jakaś choroba na pszenicy się pojawiła ale już znalazłem tutaj https://www.gazeta-mosina.pl/2019/jak-w ... cy-ozimej/ porady jak mogę się jej pozbyć szybko.

WhoNext
Posty: 50
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 5:52 pm

Re: Zwierzaki

Post autor: WhoNext »

Ja nie wyobrażam sobie życia bez zwierząt, w końcu czworonogi to najlepsi przyjaciele człowieka. Nie rozumiem jak ktoś krzywdzi zwierzaki i potępiam takie zachowanie. Czasem biorę udział w różnych akcjach np. zbieranie koców czy ręczników dla schronisk a co roku przekazuję 1% fundacji 1procent.viva.org.pl . Oni zajmują się ratowaniem zwierząt więc każda złotówka dla nich jest na wagę złota.

mawa
Posty: 65
Rejestracja: czw sty 21, 2021 2:20 pm

Re: Zwierzaki

Post autor: mawa »

Ja to miałam nieprzyjemną przygodę z moją kotką. Niestety, ale ktoś ją potrącił, a ja nie wiedziałam, jak jej pomóc. Na szczęście znajomy mi pomógł, wyłożył kasę, a mi powiedział: "polecam zbiórki pieniędzy na dotuje.pl . Szybko znajdziesz kasę, by mi ją oddać" . I prawda jest taka, że w niecałe 2 miesiące zebrałam potrzebną sumę. Bardzo się z tego cieszę.

bobii
Posty: 155
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:19 pm

Re: Zwierzaki

Post autor: bobii »

Też nie wyobrażam sobie życia bez zwierząt. Zawsze były u nas w domu jak byłem dzieckiem i teraz moje dzieci też maja zwierzaki. Dużo dla zwierząt można kupić w sklepie https://www.ukory.pl Są fajne oferty. Na pewno coś wybierzecie. Chyba na zwierzęta i dzieci wydaję tyle samo kasy.

Cento
Posty: 31
Rejestracja: pn kwie 20, 2020 12:26 am

Re: Zwierzaki

Post autor: Cento »

W sieci łatwo znaleźć psy do oddania i o wiele lepiej adoptować, niż kupić. :)

ODPOWIEDZ