Łazienka

tomira
Posty: 96
Rejestracja: czw paź 01, 2020 9:56 am

Re: Łazienka

Post autor: tomira »

Wiele ciekawych pomysłów dotyczących wykończenia łazienki można znaleźć na blogach w internecie. Jednym z takich blogów jest jm-wnetrza/com/na-co-zwrocic-uwage-wybierajac-baterie-do-wanny/ . Poczytajcie o tym, jakie rozwiązanie do łazienki można wykorzystać.

wrobelek
Posty: 157
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 12:11 pm

Re: Łazienka

Post autor: wrobelek »

Oczywiście trzeba także znaleźć fachowców do przeprowadzenia takich usług. Polecam zainteresować się tym, co w ofercie ma hydraulik, usługi hydrauliczne BiuroSerwis Warszawa: hydraulik-warszawa/pl/ . Ja osobiście byłam naprawdę zadowolona z usług tego specjalisty.

viola23
Posty: 29
Rejestracja: czw paź 29, 2020 7:00 pm

Re: Łazienka

Post autor: viola23 »

Przy remoncie łazienki ważny jest wybór armatury. W ten sposób będzie wiadomo, jaką umywalkę wybrać. Jeśli postawicie na nowoczesne umywalki na blat, to przydadzą się baterie umywalkowe stojące. Wyglądają one elegancko i są funkcjonalne. Widziałam, że tutaj takie mają porcelanico/pl/pol_m_ARMATURA_Baterie-Umywalkowe_Stojace-198.html . Wybór jest duży, a w ofercie są posrebrzane, czarne, miedziane czy złote od najlepszych producentów.

fifi32
Posty: 49
Rejestracja: pn lip 13, 2020 11:37 am

Re: Łazienka

Post autor: fifi32 »

Łazienka musi być funkcjonalna, dlatego jeśli macie niewielką łazienkę, to można postawić na prysznic zamiast wanny. W ten sposób zyska się przestrzeń. Teraz modne są prysznice typu walk-in. W tym celu można kupić niskie brodziki. Widziałam, że tutaj jest duży wybór reahurt/pl/kategoria/zobacz/49,brodziki-prysznicowe . W ofercie są czarne, srebrne albo białe. Jakość jest dobra, więc warto przejrzeć ofertę.

serious
Posty: 40
Rejestracja: wt gru 07, 2021 12:44 pm

Re: Łazienka

Post autor: serious »

Remontujemy właśnie łazienkę i już przed remontem zainteresowała nas ceramika limone z oferty sklepu internetowego https://viverto.pl/ceramica-limone/ - póki co zastanawiamy się nad zakupem. Całą łazienkę chcemy urządzić w stylu loft i myślę, że wybór ceramiki w kolorze paneli jest zdecydowanie dobrym wyborem. Chciałabym się dowiedzieć czy ktoś z Was posiada może taką ceramikę? Widziałam wiele zdjęć i łazienki prezentują się ciekawie.

pikas
Posty: 631
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:48 pm

Re: Łazienka

Post autor: pikas »

Moim zdaniem artykuł: cndesign/pl/inne/ile-razy-dziennie-powinienes-brac-prysznic powinien Ci się przydać teraz, gdy planujesz swoją łazienkę. Artykuł jest bardzo wartościowy. Dowiesz się dużo na temat pryszniców, a moim zdaniem takie informacje warto znać.

ODPOWIEDZ