Łazienka

Willa

Łazienka

Post autor: Willa »

Planujecie remont Waszej łazienki i nie macie na nią pomysłu? Polecam zajrzeć na bloga kremlefery/pl/, na którym znajduje się niejedna ciekawa aranżacja łazienki ;) Jestem pewna, że znajdziecie tam dla siebie jakąś inspirację ;)

wrobelek

Re: Łazienka

Post autor: wrobelek »

A jeśli chodzi o remont łazienki to polecam skontaktować się ze specjalistą. Najlepszym wyborem będzie hydraulik Zbigniew Dziomdziora instalatorstwo Łódź: hydraulik-lodz/pl/ . Polecam usługi z własnego doświadczenia.

cop20

Post autor: cop20 »

A możecie mi powiedzieć, czy mogę zamówić takie pogotowie hydrauliczne Warszawa przepychanierurwarszawa/pl/ do przyłączy hydraulicznych? Chodzi o to, że mi się ktoś wykruszył i ja naprawdę nie chcę mieć problemów, ale jednak zależy mi na szybkim skończeniu nowej łazienki. Wiecie, jak jest, to wymagające, ale i bardzo potrzebne pomieszczenie. Możecie mi coś poradzić?

Dżej89

Post autor: Dżej89 »

A gdzie polecacie kupić płytki, armaturę łazienkową i inne elementy wykończeniowe? Pytam, bo w sumie ostatnio dostałam namiar na grupamo/pl/kontakt/poznan/ i zastanawiam się czy nie skorzystać z ich oferty. Co możecie mi powiedzieć o tej firmie? Czy faktycznie mają porządne artykuły?

poli6

Post autor: poli6 »

Jeśli poszukujecie dobrej jakości akcesoriów do łazienki, to na pewno na tej stronie e-sas/pl/domdekor/lazienka/akcesoria-lazienkowe warto się rozejrzeć. Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych propozycji. Warto zadbać o to, aby łazienka była funkcjonalna, bo dzięki temu wszystkie poranne przygotowania do pracy przebiegną bezproblemowo.

Marian310

Post autor: Marian310 »

A tutaj lazienka-rea/com/pl/umywalka-nablatowa-rea-cindy.html już sprawdzaliście ofertę na umywalki nablatowe? Mają tam również wiele innych propozycji do łazienki. Nie da się ukryć, że jest to miejsce, w którym można się kompleksowo zaopatrzyć. Myślę, że warto obecnie robić zakupy online, bo są one bezpieczne.

Magnetica

Post autor: Magnetica »

Najważniejsze to wybrac odpowiednią pralkę dla siebie. Dla nas to był dosyć duży problem ale ostatecznie zdecydowaliśmy się na Pralka PerfectCare 800 z systemem UltraCare . Ta pralka ma bardzo fajną opcje szybkiego prania, po za tym wszystkie inne funkcje sa super.

bobii

Post autor: bobii »

Ja w mojej łazience mam do wymiany na pewno całą instalację wodną oraz na pewno instalację gazową, do gazowej będą potrzebne rury miedziane ewentualnie mosiężne, na stronie jaką jest http://ciecielaser.pl/ciecie-laserowe-blach/ Znalazłam bardzo interesującą ofertę odnośnie gięcia jak i docinania rur stalowych i chyba będę korzystac z ich usług.

nora59

Post autor: nora59 »

Wszystkie podpowiedzi są bardzo trafne. Jednak nikt nie wspomniał o oświetleniu. A to także ważny element. Warto rozplanować punty świetlne tak, by całe pomieszczenie było dobrze doświetlone. Taki kinkiet https://candellux.com.pl/pl/products/ki ... -8975.html wykorzystać można np. nad lustrem.

OlaNowak3

Post autor: OlaNowak3 »

W ładnej łazience muszą być przede wszystkim funkcjonalne i dobrej jakości meble. Jeśli macie problem z wyborem odpowiednich mebli to mogę sprawdzą się na wymiar? Takie realizacje wykonują https://smolis-meble.pl/meble-lazienkowe-olesnica/, gdzie mogą zająć się zaprojektowaniem i wykonaniem mebli łazienkowych na wymiar w Oleśnicy

ODPOWIEDZ