Kuchnia

Marzena21

Kuchnia

Post autor: Marzena21 »

Jeśli ciekawi Ciebie ten problem to bezwarunkowo przejrzyj ten wpis. Na moje oko przeczytasz tutaj wszystkie najistotniejsze dane. Gorąco zachęcam - superbateria/pl/pl/p/ALTERNA-Iris-Bateria-kuchenna-stojaca-jednouchwytowa-ALTN-180200/198 .

Dżej89

Re: Kuchnia

Post autor: Dżej89 »

A gdzie można kupić porządny zlew kuchenny granitowy? Czy kojarzycie jakieś sprawdzone firmy, które oferują dobre wyposażenie do kuchni? W sieci w sumie rzuciły mi się w oko zlewozmywaki u firmy Primagran. To, co zauważyłam to , to że dają oni nawet 35 lat gwarancji na nie. Może warto byłoby skorzystać z ich oferty? Kupował ktoś z was tam?

akacja56

Post autor: akacja56 »

Ja zastanawiam się jakie panele wybrać do kuchni. Widziałam ciekawe propozycje ostatnio w sklepie na swiatpaneli.rzeszow/pl/ . Takie panele na pewno będą wyjątkowe jak są dobrze dobrane do całości wnętrza i zastosowania. Doradztwo takie jak tam na pewno doradzi.

Karlington

Post autor: Karlington »

Każdy element będzie tu bardzo ważny, trzeba wszystko dopasować tak aby do siebie pasowało, aby tworzyło jedną spójną całość;) U mnie udało się to zrobić perfekcyjnie:) Duże znaczenie mają tu projektanci, powinniście postawić na sprawdzonych. Jeżeli chodzi o meble na wymiar, też i wsparcie projektantów, to zajrzyjcie sobie na stronkę portameble/pl/meble-kuchenne/ Kompleksowo zajmują się tu tworzeniem wymarzonych kuchni, ale też i mają inne meble na wymiar dla domu.

Willa

Post autor: Willa »

Jeśli właśnie jesteście w trakcie meblowania i urządzania Waszej kuchni, to polecam zajrzeć na stronę costway/pl/komody-i-szafki-kuchenne. Znajdziecie tam naprawdę bardzo ładne i stylowe szafki, regały i komody, które mogą się Wam w kuchni bardzo przydać ;) Ceny w sklepie nie są wygórowane, a za dostawę nic nie zapłacicie ;)

menuet

Post autor: menuet »

Kochani, wiecie, w jakim sklepie dostanę dobrej jakości akcesoria do sprzątania kuchni w restauracji? Koleżanka poleciła mi ten sklep gastromania/pl i faktycznie asortyment mają świetny. Jednak jeszcze chciałabym sobie porównać, bo nie jestem pewna co dokładnie powinnam kupić. Jeśli macie namiary na jakąś hurtownię to chętnie też do niej zajrzę.

krasna

Post autor: krasna »

Moim zdaniem zmywarki nie może w domu zabraknąć. Super rozwiązaniem jest zmywarka electroluxa z linii slim. Ma tylko 45 cm szerokości ale dodatkową trzecią szufladę więc jest bardzo pojemna.

cop20

Post autor: cop20 »

W kuchni powinno być wszystko to, co sami zdecydowanie potrzebujemy. I ja nie wiem, jak to jest, ale jednak wydaje mi się, że czasami mnie ponosi. Nie mówię o produktach takich jak zlewy i krany. To mam jedno na oku w sklepie Comitor . Za to z wyposażeniem i dodatkami szaleję. Sama widzę, że czasem niepotrzebnie, ale nie umiem przestać. Nie wiem, jak to jest. A jak jest u was?

zoe

Post autor: zoe »

Ja też urządzam sobie kuchnię i teraz planuje kupić sobie chociażby sztućce sola montreux . Znajomy kupował takie na stronie gastromania/pl i jest bardzo zadowolony. Mówił, że są one naprawdę solidnie wykonane i świetnie wyglądają. Także super...

milka

Post autor: milka »

Moim zdaniem w każdej kuchni powinien znaleźć się porządny okap. Nie ma nic gorszego niż zapachy roznoszące się po domu podczas gotowania... Szczególnie gdy ma się aneks kuchenny. My mamy okap od Ciarko Design i jesteśmy naprawdę zadowoleni. Świetnie wygląda, jest cichy i radzi sobie z zapachami.

ODPOWIEDZ