Sklep z lampami

Awatar użytkownika
polina21
Posty: 80
Rejestracja: śr kwie 03, 2019 9:02 pm

Sklep z lampami

Post autor: polina21 »

Hej! Znacie może jakiś sklep, który posiada szeroka ofertę lamp? Zastanawiam się nad takim zamówieniem, jednak kompletnie nie wiem na co się zdecydować. Sporo dobrego od moich znajomych słyszałem na temat tego sklepu https://www.lights.com.pl/Lampy-wiszace-zyrandole-244k/ . Myślicie, że faktycznie warto sie na nich skusić? A może lepiej szukać czegoś innego? Dajcie znać, wielkie dzięki za pomoc!
Nic nie posiada ten komu brak wizji.

Tereska087
Posty: 42
Rejestracja: sob lut 01, 2020 5:38 pm

Re: Sklep z lampami

Post autor: Tereska087 »

Skoro poszukujecie sklepów z oświetleniem to na pewno warto zajrzeć tutaj - hurtownia-swiatla/pl/swietlowki Jest tam bardzo duży wybór różnego rodzaju oświetlenia, jak żarówki do samochodu, żarówki halogenowe czy świetlówka t5. Wszystko co może się przydać w gospodarstwie domowym. Wybór jest ogromny, więc sądzę, że nie będzie problemu ze znalezieniem odpowiedniego modelu.

Awatar użytkownika
marioneq
Posty: 281
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:37 pm

Re: Sklep z lampami

Post autor: marioneq »

A może coś z drugiej ręki? Ja ze swojej strony śmiało mogę polecić np. ten portal ogłoszeniowy https://pokato.pl/antyki/sztuka/meble Mają zawsze sporo fajnych ofert :)
Każdy stary człowiek myśli o sobie jak o sumie udanych podstępów. Każdy młody człowiek widzi w sobie początek świata.

cop20
Posty: 150
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:57 pm

Re: Sklep z lampami

Post autor: cop20 »

A może też sprawdzicie outlet z meblami ? Nie, żebym uważał, że musicie, ale a nuż okaże się, że coś uda Wam się w tym temacie dorwać ciekawego, czego na przykład już dawno się nie produkuje? To byłoby coś. No i można dowolnie to odnowić, no sami powiedzcie, nie jest to dobra opcja?

nora59
Posty: 146
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:06 pm

Re: Sklep z lampami

Post autor: nora59 »

Nie wiem czy już widziałaś ten sklep, ale Candellux ma bardzo duży wybór lamp. W zasadzie do każdego pomieszczenia coś znajdzie. Stylistyka bardzo różna. Od takich candellux/com/pl/pl/products/lampa-scienna-kinkiet-candellux-swing-21-72887-chromowy-11622.html nowoczesnych lamp ściennych, po klasyczne żyrandole wiszące. Bez problemu znajdziesz coś ciekawego dla siebie.

Mimoza
Posty: 58
Rejestracja: pn maja 11, 2020 3:00 pm

Re: Sklep z lampami

Post autor: Mimoza »

Oglądałam kolekcje lamp w różnych sklepach, ale ta wydaje mi się najciekawsza salonzlampami/pl/pokoj-dzieciecy . Szczególnie zależy mi na zakupie oświetlenia do dziecięcego pokoju, dlatego tak długo się zastanawiam. Lampy muszą być nie tylko ładne, ale także funkcjonalne, aby odpowiednio oświetlały cały pokój. Które Waszym zdaniem najlepiej by się sprawdziły?

Dżej89
Posty: 152
Rejestracja: śr cze 24, 2020 4:13 pm

Re: Sklep z lampami

Post autor: Dżej89 »

Dzisiaj to naprawdę można wyjątkowe lampy znaleźć dla siebie. Mnie przykładowo ostatnio zaskoczyłam lampa z kwietnikiem rocco w sklepie Kaja. Nie widziałam jeszcze takiej lampy... Ale muszę przyznać, że ma coś w sobie, jest z pewnością oryginalna. Także warto byłoby się nad nią zastanowić.

poli6
Posty: 75
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:49 pm

Re: Sklep z lampami

Post autor: poli6 »

Trzeba wybierać lampy dopasowane do konkretnych potrzeb oraz możliwości finansowych. Lampy muszą być eleganckie i praktyczne. Tutaj macodesign.eu/pl/p/Kinkiet-do-pokoju-dzieciecego-bialy-w-turkusowe-gwiazdeczki-070k-111/1506 znajdziecie ciekawe rozwiązania do pokoju dziecięcego, ale nie tylko. Jest to sklep, w którym można zaopatrzyć się przez internet.

milka
Posty: 256
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:44 pm

Re: Sklep z lampami

Post autor: milka »

Mi dzisiaj bardzo spodobała się lampa sufitowa led czarna i chyba ją zamówię. Robię remont salonu i chcę zmienić kilka rzeczy. Na pewno będzie pięknie :)

rooms
Posty: 98
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:54 pm

Re: Sklep z lampami

Post autor: rooms »

Witajcie. Tak się składa, że sama zastanawiam się gdzie można znaleźć dość ciekawy wybór w lampach do domu. Dlatego też z czystej ciekawości zaczęłam przeszukiwać internet. I między innymi udało mi się trafić na ten sklep z lampami online w którym to można znaleźć bardzo duży wybór w lampach i to nowoczesnych i w świetnych cenach. Także na pewno zapoznam się z ich ofertą znacznie bliżej.

ODPOWIEDZ